20.07.2021, 20:58

У Рівному відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з бочча

фото з invasport-rivne.ucoz.ua.

Два дні поспіль, в Рівному відбувся відкритий Кубок Рівненської області з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, присвячений 30-ій річниці Незалежності України
В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник директора департаменту – начальник управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпський Віталій, начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій та головний суддя змагань Гончарук Олена.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.


Переможцями та призерами змагань стали:


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.


у класі ВС-1:

І місце – Інна Кравчук (м. Рівне);

ІІ місце – Андрій Мурза (м. Полтава);

ІІІ місце – Володимир Ройко (м. Рівне);


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua.
фото з invasport-rivne.ucoz.ua.



у класі ВС-2:

І місце – Володимир Поляков (м. Київ);

ІІ місце – Олег Гелетуха (м. Ковель);

ІІІ місце – Володимир Шульгін (м. Київ);


у класі ВС-4:

І місце – Руслан Джала (м. Ковель);

ІІ місце – Олексій Ковган (м. Київ);

ІІІ місце – Михайло Косюр (м. Рівне);



у класі ВС-5:


І місце – Оксана Кручок (м. Рівне);

ІІ місце – Євген Марков (м. Рівне);

ІІІ місце – Віталій Мельничук (м. Рівне);



у парних змаганнях класу ВС-4:

І місце – Михайло Косюр та Петро Буткевич (м. Рівне);

ІІ місце – Олексій Ковган (м. Київ), Вікторія Коневич (Львівська обл.);

ІІІ місце – Руслан Джала та Ольга Яренчук (м. Ковель);



у командних змаганнях для класів ВС-1/ВС-2:

І місце – Артем Шубський, Володимир Поляков, Володимир Шульгін (м. Київ);

ІІ місце – Алла Лісовенко та Андрій Мурза (м. Полтава), Катерина Томашева (м. Київ);

ІІІ місце – Володимир Ройко, Інна Кравчук, Світлана Пукальчук (м. Рівне).



Переможців та призерів змагань нагородили медалями та грамотами, а також солодкими подарунками від спонсорів змагань – ТМ «Оттімо».

За повідомленням з Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт, invasport-rivne.ucoz.ua.
Щасливе Рівне