04.11.2021, 00:35

Сьогодні вшановують Казанську ікону Божої Матері

Фото ілюстративне

Перед нею найчастіше моляться про успішне заміжжя і сімейне щастя. Чудотворну Казанську ікону Божої Матері православні українці відзначають двічі на рік – 21 липня і 4 листопада.
Також возносять молитви й про зцілення від усяких хвороб і про наділення мудрістю перед прийняттям важливого рішення. Крім того, Казанську ікону називають Дороговказницею. Віруючі переконані, що ця ікона допомагає прийняти правильне рішення, наставляє до благої мети, а також оберігає від помилок.

Молитва перед Казанською іконою Богоматері

О, Пресвята Госпоже, Владичице Богородице! Зі страхом, вірою і любов'ю перед чесною і чудотворною іконою молимо Тебе: не відверни лиця Твого від тих, хто вдається до Тебе. Визволи всіх, хто молиться тобі, від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від усяких спокус, скорбот, хвороб, бід і раптової смерті. Даруй нам дух руйнування, смирення серця, чистоту думок, виправлення гріховного життя і залишення гріхів, так всі оспівують велич і милість Твою. Молитва Казанської Божої Матері / trebaonline.ru Сподобимося і Небесного Царства, і тамо з усіма святими прославимо чесне ім'я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ