Ми у Facebook
10.11.2021, 23:16

Поради з вибору бензогенераторів

Великий відсоток людей обирає генератори з тієї причини, що ці агрегати допомагають бути незалежними від збоїв у системі енергопостачання.
Тому оренда генератора залишається актуальною.
Серед цих пристроїв за видом палива (бензин, дизель або газ) вигідно вирізняються бензинові. Електричний струм у них генерується у процесі спалювання бензину та обробки отриманої енергії. Завдяки цьому та іншим своїм характеристикам вони вважаються дуже ефективними та економними.

Вибір бензогенераторів може бути ускладнений тим, що деякі потенційні користувачі не достатньо обізнані в особливостях різних моделей, яких на сьогодні нараховується досить багато. Тому, перш ніж придбати або взяти генератор напрокат, рекомендуємо ознайомитися з цією статтею.

Основні характеристики при виборі генератора


1. Потужність. Чим вона вища, тим потужніші прилади та електроінструменти можна під’єднувати до агрегата. До речі, цей показник повинен бути сумарно більшим (на 20-30%), ніж у всіх електроприладів, які мають підключатися одночасно. Для більш точного розрахунку беруться значення кВА (кіловольт-ампери). Моделі з низькою потужністю дозволяють підключати один або декілька електроприладів, іноді цього достатньо. Зазвичай вони найдешевші.
2. Об'єм паливного бака. Теж має значення, тому що більший об’єм дозолятиме користувачу рідше переривати роботу, щоб долити паливо. Великі бензобаки зазвичай мають дуже потужні моделі генераторів, які працюють 12 годин або навіть цілодобово (резервні електростанції).
3. Рівень шуму. Чим нижчий його показник, тим комфортніше працювати та знаходитися поблизу нього. Крім того, деякі генератори закриваються спеціальним кожухом зі звукоізоляційних матеріалів, оснащуються глушниками. Також хороший ефект дає використання пружних амортизаторів або гумових прокладок, які встановлюються під генератор — це знижує потужність шуму, який передається через тверді поверхні.
4. Час роботи. Кожна модель генератора має свій термін безперервної роботи: від 8-12 годин до 24. Після цього агрегат обов’язково потрібно вимкнути, і таким чином дати йому охолонути. Цей показник варто враховувати з невеликим запасом.
5. Транспортування. Чимало моделей оснащені колесами і руків’ями, тримаючись за які, можна переміщати агрегат. Це дуже зручно для транспортування, а також для використання (наприклад, на будівельному майданчику), коли потрібно швидко перевезти генератор на потрібне місце. Також слід звертати увагу на габарити конструкції та вагу.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ