10.12.2021, 12:59

Відомі мешканці Рівненщини закликають вакцинуватися проти COVID-19

Відомі мешканці нашої області запевняють, що вакцинація від коронавірусної інфекції - найбільш дієвий спосіб не захворіти або перехворіти без ускладнень.
СOVID-19 вніс корективи і ми вимушені перейти на онлайн-навчання. Але жодні гаджети не замінять живого спілкування. Ми пройшли вакцинацію, адже в «Острозькій академії» ми довіряємо науці. І мріємо побачити наших спудеїв в стінах рідної альма-матері», - зазначає ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник.«Спорт - це моє життя. Щодня я тренуюсь, щоб достойно представляти свою рідну країну і рідний край. Пандемія зупинила все. Ми, спортсмени, вакцинувалися від COVID-19, щоб захистити себе та здобувати нові перемоги на міжнародних змаганнях», - каже срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор з плавання Михайло Романчук.

«Можна сидіти вдома, читати плітки в Інтернеті та боятися вакцинації. А можна - довіритися лікарям та науці, вакцинуватися від COVID-19 та забути про обмеження. Ізоляція - не для мене. Я надихаюся від подорожей та руху. Тому ми вирішили вакцинуватися та забути про обмеження», - зазначає інстаграм-блогерка з Рівного Ярина Кайзер.

Дізнайтеся, на що мешканці Рівненщини можуть витратити тисячу гривень за вакцинацію? Вакцинаторську тисячу можна буде витратити і на книги. У храмах відкриють пункти вакцинації: подробиці. "Це ще не пік захворювання на короновірус!": Лікарі у Рівному закликають вакцинуватися