15.02.2022, 12:06

Коронавірус у Рівному впливає і на субсидію

Субсидія залежить не тільки від складу домогосподарства, розміру доходів і набору комунальних послуг та тарифів на них, але й від рівня епідеміологічної небезпеки у конкретному регіоні.
Житлова субсидія розраховується щомісячно, виходячи з встановлених цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та соціальних нормативів користування послугами, які затверджені постановою Уряду.

Чому не прийшла субсидія - п'ять основних причин

У період карантину для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки окремі соціальні нормативи, на які розраховується субсидія (користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води), збільшуються на 50%.

Збільшення розраховується на місяць незалежно від кількості днів, протягом яких діяв «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Оскільки розрахунок житлової субсидії проводиться до 25 числа поточного місяця, то розрахунок субсидії за січень 2022 проведено без збільшених соціальних нормативів, що вплинуло на визначення розміру субсидії порівняно з груднем 2021.

«Червоний» рівень епідеміологічної небезпеки на території Рівненської міської громади встановлено після здійсненого розрахунку, а саме 27.01.2022. Тож відповідні донарахування будуть проведені в наступному місяці.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міськради з посиланням на департамент соціальної політики Рівненської міської ради