16.03.2022, 08:48

В Луцьку створять Центр підтримки та евакуації бізнесу

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради
Центр створять для того, щоб допомагати тим підприємствам і підприємцям, які будуть їхати у наше місто, щоб адаптуватися, знайти потужності і запуститися, щоб вони реєстрували тут свої підприємства й сплачували податки, за які житиме Луцька громада.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Усі комунальні установи-підприємства-організації працювали і працюють у поточному режимі. Починаємо приводити місто до порядку – запускаємо санітарне прибирання, йде промивка зливової каналізації, ведуться інші заходи, які зазвичай вживаються після зими. Транспорт працює поки що в режимі вихідного дня – такого графіку достатньо. Трохи більше вісімдесяти одиниць працює на маршрутах міста: і тролейбуси, і автобуси.

Наразі усе спокійно, сподіваюся спокійними будуть і вечір, і ніч.

Багато людей, що змушені були покинути міста і села, території, де є обстріли, зараз звертаються до нас з проханням знайти приміщення, земельну ділянку, склад, виробниче приміщення – тому ухвалили рішення про створення Центру підтримки та евакуації бізнесу, який буде створений для того, щоб допомагати тим підприємствам і підприємцям, які будуть їхати у наше місто, щоб адаптуватися, знайти потужності і запуститися, щоб люди реєстрували тут свої підприємства й сплачували податки, за які буде жити наша громада. Сподіваюся, що ситуація в нашому місті дасть можливість такому бізнесу жити у нас і розвиватися.

Нагадую усім про неухильність дотримання сигналу тривоги: спускатися в укриття, не нехтуйте цим, не зволікайте сигналами тривоги. Бережіть своє життя і здоров’я.

Нагадую про навчання, які у нас тривають – вони є важливими і корисними. Номери, за якими можна звернутися – в моїх попередніх повідомленнях. Поки що по них не було поганих відгуків – пройшло кілька тисяч людей ці навчання, вони є корисними: можуть вберегти життя і здоров’я.

Ще з’явилася у мене інформація, що автобуси які їдуть за кордон із нашої автостанції і перевозять дітей у Польщу, водії беруть додаткову плату окрім вартості квитка. Вважаю що не неправильно – тому звернувся до автостанції з проханням це припинити – навести лад у цьому питанні. Якщо у вас є такі факти – пишіть мені в особисті повідомлення.

Продовжуємо боротьбу з продажем алкоголю: прошу писати, якщо маєте факти. Про це мені пишуть: по точках продають сурогат, яким люди травляться – а хтось втрачає здоров’я і життя. Будемо вживати заходи.

Тримаймося, віримо в перемогу і в Господа!», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.