Росіяни захопили у полон українського священника
Про це повідомляють з Православної Церкви України.

З того часу капелан ПЦУ перебуває в російському полоні, потерпаючи від моральних і фізичних тортур.
"Про це повідомляють свідки – члени екіпажу, капелани протестантських релігійних організацій та інші українці, які були звільнені через обмін. Щодо отця Василя, то лише відомо, що його вже кілька разів перевозили з місця на місце, з Криму до російської федерації, а там в сізо в Ростовській області.
Зрозуміло, що до совісті й милосердя російських загарбників взивати марно, а тому звертаємося до представників світової спільноти, релігійних лідерів та усіх місій з проханням допомогти у звільненні протоієрея Василя Вирозуба з російського полону!" - Йдеться у повідомленні ПЦУ.

капелан, Православна Церква України, ПЦУ, війна, Війна РФ проти України, напад Росії, війна 2022
7 липня Рівне проведе в останню путь захисника Сергія Дударя, який загинув на Куп'янському напрямку

У понеділок, 7 липня, Рівне проведе в останню путь свого захисника – сержанта Сергія Михайловича Дударя, який віддав життя за Україну, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок на Куп'янському напрямку. Герой загинув 1 липня 2025 року у віці 48 років.
переглядів: 150
Рівненщина попрощалася з чотирма загиблими захисниками України

5 липня о 09:00 на Рівненщині вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за Україну. В різних громадах області відбулися церемонії прощання з Володимиром Губенею, Володимиром Симончуком, Іваном Вишневським та Олегом Семчуком.
переглядів: 486
Історія Героя з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів

Сьогодні для вас історія молодшого сержанта Віталія з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів
переглядів: 785
Хто він - госпітальєр з Рівненщини, який повернувся з полону

Сьогодні, 4 липня, відбувся черговий обмін полоненими. Серед них був і один Герой з Рівненщини. Нам вдалося дізнатися, хто саме повернувся з полону.
переглядів: 636
Стартувала реєстрація на "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Розпочалася реєстрація учасників на щорічний патріотичний забіг пам'яті "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Ця подія — значно більше, ніж просто спортивний захід, це можливість вшанувати пам'ять загиблих захисників, підтримати їхні родини та об'єднатися у спільній шані до Героїв.
переглядів: 398