Працюємо на городі: Коли вибирати часник
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як правильно зберігати часник у домашніх умовах?
Дача. Сад. Город: коли краще садити часник і тюльпани у жовтні
Як зберігати взимку часник і гладіолуси?
Збирання врожаю часнику потрібно проводити в суху погоду, ввечері або вранці. Бажано вкластися у стислі терміни (тиждень). Цибулини часнику необхідно підкопати лопатою, розкласти рядами і прикрити, щоб не допустити сонячних опіків. Якщо немає дощу, залиште врожай на кілька днів (3-5) підсихати. Не слід відразу обрізати все листя часнику: за рахунок відтоку з листя органічних сполук (асимілянтів), маса і якість часнику покращиться, тому видаліть їх вже після сушіння.
Як зберігати озимий часник?
У підсохлого часнику залишають цибулину і неправдиве стебло, а листя видаляють. Косу починають знизу, послідовно вплітаючи нові цибулини часнику, до 15 штук. Для додання міцності можна вплести в неї шпагат. Щоб косичку можна було повісити, на кінці роблять петлю. Зберігається озимий і яровий часник до нового врожаю.


дача.сад.город, копати часник, озимий часник, урожай часнику, як зберігати часник
Що посіяти на розсаду у лютому?

Друзі, зверніть увагу, у лютому на розсаду можна починати сіяти, якщо ви живете в південному регіоні і плануєте пересадку у відкритий ґрунт наприкінці квітня - на початку травня.
переглядів: 1668
Смачні гібриди сливи та абрикоса

Сьогодні розповімо про три найпопулярніші гібриди сливи та абрикоса!
переглядів: 351
Як захистити розсаду від гнилі та шкідників?

Чорна ніжка – найпоширеніша хвороба молодої розсади. Сьогодні розповімо, що потрібно робити, щоб запобігти цьому і як боротися, якщо сіянці вже вражені!
переглядів: 954
Квіти для сонячних ділянок: як підібрати

Представляємо вам сонцелюбні культури, які шикарно цвітуть на сонці! До речі, завдяки тому, що сонце для них – природний дезінфектор, вони менше хворіють, а ще краще засвоюють поживні речовини.
переглядів: 972