12.07.2022, 18:07

У Рівному в переселенців вимагатимуть, аби ті йшли на роботу

Міська влада звернула особливо прискіпливу увагу на життя внутрішньопереміщених осіб в Рівному. Нещодавно щодо цього відбувся брифінг міського голови Рівного.
Міський голова Олександр Третяк наголосив, що громада дружньо зустріла тих, хто шукав порятунку від війни:

Яку роботу зараз пропонують на Рівненщині

«В місті Рівному понад 15 тисяч людей знайшли прихисток. І це лише за офіційними даними. В гуртожитках проживає 1461 особа. Велика частина внутрішньопереміщених осіб живе у приватному секторі. І в орендованому житлі, зокрема, в квартирах.
Є дуже багато скарг, звернень щодо поведінки внутрішньопереміщених осіб, щодо їхньої роботи та залучення до життя нашого міста. Зараз як міський голова активно закликаю і буду у внутрішньо переміщених осіб інтегруватися у життя міста Рівного, працевлаштовуватися, шукати роботу (її у нас дуже багато), є підприємці, які готові брати таких людей на роботу. Адже, при нашій увазі до них, чимало каже: «Навіщо працювати? Є підтримка від держави, від міста, від благодійних фондів, організацій і церков. Можна і не працювати!» Але сьогодні ми будемо вимагати у таких людей активно залучатися до роботи в місті», - сказав Олександр Третяк.

За його словами, якщо ВПО не можуть самотужки знайти роботи, то міська влада може допомогти.

Нагадаємо, у Рівному переселенці можуть взяти одяг по сезону. Переселенці в Рівному переходять на українську мову. У Рівному переселенці уже можуть зареєструватися на програму грошової допомоги.