06.08.2022, 09:09

Створення мобільного додатка: 5 вагомих причин створити прототип

Перш ніж перейти до процесу розробки, вам слід зробити прототип своєї програми. Таким чином ви зможете виявити проблеми та зосередитися на них, отримати зворотний зв'язок від користувачів та уникнути непотрібних витрат.
Отже, у вас є чудова ідея програми. Ви провели деякі дослідження та впевнені, що ваші інвестиції окупляться. Ви не можете дочекатися, щоб почати процес розробки та перейти від концепції до ринку в найкоротший проміжок часу. Але не поспішайте! Наступний крок – розробка дизайну мобільних додатків. Щоб уникнути величезних витрат, як ви вже здогадалися, помістіть свої ідеї в мобільний прототип, щоб потім ви могли перетворити його на бездоганний додаток. Цей процес надзвичайно потужний, оскільки робочий прототип дозволяє:

Визначить проблеми


Прототип – це рання модель, створена для перевірки функціональності ідеї. Це допомагає зіткнутися з технічними недоліками, проблемами дизайну та труднощами. За допомогою прототипу ви можете виявити підходи, які не працюють, і зосередитися на тих, які працюють.

Отримати відгуки від користувачів


Спостереження за реакцією користувачів на прототип програми допоможе вам вирішити критичні проблеми та зменшити кількість помилок після випуску. Без прототипу важко отримати цінні відгуки, оскільки багатьом людям важко концептуалізувати продукт, перш ніж його протестувати.

Привернути увагу зацікавлених сторін


Інтерактивний прототип допоможе вам краще пояснити свій продукт зацікавленим сторонам та інвесторам. Демонструючи здійсненність вашої ідеї, ви знижуєте ризик інвестицій, підвищуючи шанси отримати фінансування для свого мобільного проєкту.

Прийняти правильні рішення


За допомогою прототипу ви можете протестувати різні підходи до функції та проаналізувати результати кожного варіанту. Цей спосіб економить час і гарантує прийняття правильних дизайнерських рішень.

Економте час і гроші


Прототип економить час для всіх, хто бере участь у процесі проєктування та розробки. Розробники знають, що потрібно зробити, і можуть чітко вирішити, чи можлива функція, чи ні. Якщо ні, вони можуть подати запит на зміни дизайну. Цей прозорий процес дає чітке уявлення про те, як виглядатиме кінцевий продукт, уникаючи розчарування та додаткових витрат на розробку.

Щоб переконатися, що ваш проєкт із розробки мобільного додатка вдасться, а всі ваші зусилля не проваляться, вам потрібно пройти процес створення прототипу професійно.

Студія KitApp може швидко перетворити ваші ескізи мобільного додатку в прототипи.