24.09.2022, 16:28

З Рівного відправили ще одне авто захисникам Херсонщини

Рівне продовжує підтримувати наших захисників, які виконують бойові завдання у різних куточках нашої країни. Так, днями з Рівного відправили чергове авто для військових, які несуть службу на Херсонщині.

Військові постійно потребують нових автомоблів для виконання бойових завдань. Адже після тривалих обстрілів повноприводні автомоблі можуть потребувати ремонтів. А часто і загалом виходити з ладу.

ГО Рівного постійно намагаються допомагати захисникам та за першої ж можливості збирати кошти на придбання нових авто для мужніх оборонців. Зрозуміло, що не всі запити вдається закривати, але все ж частину вдається реалізовувати.

Переселенка з Донеччини про материнство за сотні кілометрів від рідного дому

- Днями ГО Рівне разом отримала лист з проханням про автомобіль для захисників, які виконують завдання на Херсонщині. Автомобіль не просто придбали і передали, а й завантажили всіма необхідними продуктами.

Військові з передової передали побратиму вітання з одруженням- Хлопцям буде приємно! Тим паче, що чимало з них, які несуть службу у нашому підрозділі родом з Рівненщини. Дякуємо «Рівне Разом»! З нас перемога!»,- розповів командир взводу інженерної частини, яка виконує бойове завдання на Миколаївсько-Херсонському напрямі, - подякували військові.