Ми у Facebook
06.10.2022, 07:58

Як зробити магазин на opencart

Розробку інтернет-магазину в Україні пропонують сотні агенцій та тисячі фрілансерів. Вибрати нелегко, навіть якщо ви розумієте тонкощі веб-дизайну. Що для вас важливіше: гарантії чи низька вартість послуг? Щоб не зіткнутися із шахраями, вибирайте надійні, перевірені студії.

Яку систему керування обрати для інтернет-магазину?


Одним із найбільш комфортних у роботі, швидких та популярних рішень, для створення інтернет-магазинів або інтернет-вітрин є CMS OpenCart. За допомогою цієї CMS можна створювати функціональні інтернет-сайти для онлайн-продажів – від простих проєктів до великих торгових майданчиків. Це підтверджує і статистика використання системи: OpenCart — це безкоштовна CMS №1 з відкритим кодам для інтернет-магазинів.

Саме тому магазин на opencart стане ідеальним рішенням після того, як ви оберете студію дизайну.

Чому студія дизайну, а не послуги фрілансера?


Причин обрати веб-студію, а не найняти фрилансера настільки багато, що треба писати роман, а не статтю. Але спробуємо пояснити на прикладі української агенції GTS.

Для початку можна почитати історію компанії. Агенція пропонує комплексний підхід до створення інтернет-магазину – від розробки логотипа та фірмового стилю до просування в інтернеті.

Ви будете мати справу з командою професіоналів, які не тільки добре знають що робити, а ще люблять свою справу. З фрилансерами таке рідко буває і майже немає тих. хто пропонує весь комплекс робіт над інтернет-проєктом.

Також варто зайти на сторінку портфоліо агенції GTS. Ви можете побачити тільки відомі українські бренди – «Верес», BedRoom та інші.

Ви не знаєте, який можна зробити магазин на opencart? Серед портфоліо є «ЧУХ-ЧУХ». Це мережа дитячих магазинів України. Сайт виглядає фантастично!



Якщо ви дійсно замислились над створенням онлайн магазину, то рекомендуємо звернутися до команди професіоналів GTS, які ще розповіли про основні плюси використання CMS OpenCart.

Переваги інтернет-магазину на opencart


1. Зручне адміністрування. Чим менше часу та зусиль ви витратите на вивчення панелі адміністратора, формування каталогу та додавання інформації про товари та послуги, тим більше його залишиться на залучення покупців та продажу, тому варто вибирати CMS з простими та доступними для розуміння адмінками.
2. Безкоштовне використання. Немає необхідності платити великі гроші за платні CMS у той час, коли є безкоштовні рішення, які не поступаються їм за якістю та можливостями.
3. Захист клієнтів. Для забезпечення безпеки онлайн-транзакцій з оплати товарів або послуг сайт повинен мати інструменти, розроблені для захисту фінансових та особистих даних користувачів.
4. SEO-придатність. Швидкість роботи сайту, відсутність технічних проблем, додаткові плагіни та розширення призначені для внутрішньої пошукової оптимізації для пошукових систем
5. WEB-аналітика та аналіз продажів. Переконайтеся, що вибрана CMS має вбудовану систему, яка дозволяє моніторити основні показники відвідування сайту та продажу.
6. Платіжні модулі. Платформа підтримує десятки платіжних модулів, що дають можливість безпечно та швидко сплатити покупку через інтернет.
7. Програми лояльності. На основі платних і безкоштовних модулів, що підключаються, на OpenCart можна формувати партнерські, акційні та знижкові програми.
8. Мультимовність. Пакети мовної локалізації, що підключаються до OpenCart, відкривають можливість створювати версії сайту з інформацією, представленою різними мовами.
9. Мультивалютність. Ще одне доповнення дозволить налаштувати автоматичне оновлення та відображення цін на товари у різних валютах після налаштування валютного курсу.





На правах реклами