08.12.2022, 15:49

Фрукти та ягоди, що сповільнюють старіння: варто знати

Найприємніший і, що важливо, смачний спосіб заповнити запас вітамінів і сповільнити старіння організму - вживати у свіжому вигляді ягідні та фруктові культури!
Зберігайте список культур собі та відправляйте друзям!

Чорниця - містить велику кількість селену, який необхідний для здоров'я та краси шкіри, нігтів та волосся. Також ягода багата на вітаміни Е, С і бета-каротином, що уповільнюють процеси окислення в організмі.

Абрикос – позитивно впливає на стан шкіри. Цей фрукт запускає процес регенерації шкіри, роблячи її м'якою, гладкою та більш пружною.

Актинідія - багата різноманітними вітамінами, нормалізує роботу травлення, зміцнює волосся та нігті, а також покращує загальний стан організму. До речі, актинідія підійде тим, хто завжди на дієті, адже вона має дуже низьку калорійність.

Виноград - містить величезну кількість антиоксидантів, сприяє зниженню цукру в крові та зміцненню кісток. Виноград допоможе покращити стан шкіри, волосся та нігтів, а також уповільнити процеси старіння.

Годжі - багаті різноманітними вітамінами, зміцнюють імунітет та сприяють оновленню організму. Вирізняються високим вмістом вітаміну В, який прискорює оновлення клітин та продовжує молодість організму.

Жимолість – багата органічними кислотами (бурштинової, яблучної, лимонної, щавлевої) та вітамінами (B1, В2, В9). Містить багато мікроелементів: фосфор, цинк, йод, калій, натрій, кремній, магній, залізо, мідь. Ця просто незамінна чудо-ягода буде корисна кожному!

Яблука - налагоджують роботу травлення та відмінно заповнюють енергію. Містять корисні макро- та мікроелементи. Регулярно вживаючи яблука, ви можете покращити стан своєї шкіри.