Вийде у світ довгождана книга письменниці з Рівного
"Не квапилася, лише спостерігала, бо знала: всесвіт ліпше знає, коли цій книжці час Бути. Хоч, зізнаюсь, не завжди було легко це прийняти.
Цієї осені я дізналась, чому мої "Свідки дзеркала" повинні були з’явитися книжкою саме тепер, за третім разом, і я неймовірно вдячна всесвіту за цю затримку.
Безмежно вдячна команді Видавництво "Мандрівець" за те, що, попри все, підготували до друку цю книжку. Підготували якісно і фантастично, як завжди/
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1674588077.jpg)
Цей текст приходив мені розсипаними химерними пазликами, які я поволі збирала глупими ночами, у напівмареннях і позасвідомих станах майже три роки, з великими перервами. Іноді піймала себе на думці, що це може бути недописаний твір, адже самотужки – без потоку, в якому я занотовувала цей текст, цю інформацію – не написала би, просто не вигадала б усього цього.
Роман невеличкий, проте густий, концентрований, без краплі "води". Могла б, звісно, "розбавити" його для кількості знаків і, відповідно, сторінок, та й щоб читалось легше, але ніколи таким не займаюся. Він такий, яким прийшов, отже, так має бути. До речі, дописала я його в січні три роки тому, й саме у січні він потрапив у друкарню. Така ось НЕвипадковість)", - розповідає Алла Рогашко.
Роман "Свідки дзеркала" про те, як головний герой книги Корній лишає позаду безталанне існування і віддається інтуїції, бо відчуває: попереду – щось важливе й потрібне, хоч поки незбагненне. Невдовзі чоловік потрапляє у магічне безчасся, де стикнеться зі страшними родинними таємницями.
Подібне відбувається з Олесею – синхронно, адже історії їхніх сімей поєднані не лише тісним зв’язком душ, а й дзеркалом, що є свідком усіх трагедій і проклять. Блукаючи стежками правічного лісу, оповиті магією безчасся, у пошуках одне одного, споріднені душі долають свій найважливіший Шлях.
Алла Рогашко - письменниця та журналістка. Автор низки прозових творів. «Осіннє Рондо місячної ночі» (2015), «Крізь безодню до Світла» (2016), «Львів. Смаколики. Різдво» (2016), «Її сукня» (2017),«Львів. Вишні. Дощі» (2017), "Сни з колодязя" (2019), "Провидець" (2021).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Рівнянці допомагав писати книгу дух предка
Відома письменниця з Рівного збирає книги для українських дітей
Рівняни мають шанс отримати авторські чарівні зичення
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Вініл то любов
Це не просто пристрій для відтворення музики. Вініловий програвач - то портал у інший світ, де звук набуває глибини і теплоти, яких немає в цифровому форматі. Кожен тріск голки, кожне легке потріскування під час прослуховування – це не недоліки, а частина дива. https://soundmag.ua/ru/catalog/vinyl-players/ оберіть в каталозі та готуйтеся до дива, адже перше прослуховування - як відкрити скриню зі скарбами, з якої почали витікати мелодії, наповнені емоціями. Чому?
переглядів: 107
Пенсії для осіб з III групою інвалідності у 2025 році: які суми очікувати
![](/images/articles/2/small/1739551694.jpeg)
Розмір пенсій для людей з III групою інвалідності в Україні залежить від прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних осіб. У 2025 році цей показник становить 2 361 грн.
переглядів: 308
Як отримати рекордний урожай смородини: ефективне підживлення, яке варто внести у лютому
![](/images/articles/2/small/1666113225.jpeg)
Смородина — одна з найпопулярніших ягідних культур, і її врожайність безпосередньо залежить від правильного догляду. Традиційні методи підживлення, такі як компост чи торф, не завжди дають очікуваний результат.
переглядів: 389
Як не обморозитися взимку: поради медиків
![](/images/articles/2/small/1739452071.jpg)
Морозні та вітряні погодні умови, що спостерігаються в Україні, значно підвищують ризик обмороження. Найбільш уразливими залишаються відкриті ділянки тіла — ніс, вуха, щоки, підборіддя, а також пальці рук і ніг.
переглядів: 412
10 незвичних традицій святкування Дня Валентина у різних країнах
![](/images/articles/2/small/1739383446.jpg)
День святого Валентина – це свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, але традиції його святкування можуть значно відрізнятися. Десь прийнято дарувати солодощі та квіти, а в деяких культурах цей день набуває зовсім неочікуваних форм.
переглядів: 565