18.03.2023, 10:12

Деякі вулиці Рівного залишились без води

Сьогодні, 18 березня, зранку о 08:00 через нещасний випадок із водопроводом, мешканці вулиць Полуботка та Сагайдачного у місті Рівне були частково позбавлені водопостачання.
Це сталося в результаті пошкодження водопроводу, що спричинило зниження тиску води, яке у свою чергу призвело до тимчасової припинення подачі води до певних будинків на цих вулицях.

Якщо ви мешкаєте на вулицях Полуботка або Сагайдачного і хочете отримати більше інформації про цю ситуацію, зверніться за допомогою до аварійно-диспетчерської служби за наступними телефонами: 62-32-15 або 050 375 40 70. Вони зможуть повідомити вас про планований час відновлення водопостачання та надати іншу корисну інформацію, яка може допомогти вам управлятися з цією неприємною ситуацією.

Зважаючи на те, що вода є найважливішим ресурсом для нашого життя, слід дотримуватися правил щодо її заощадження, особливо в умовах таких надзвичайних ситуацій, як ця. Ми сподіваємося, що ця проблема буде вирішена якомога швидше і жителі цих вулиць знову зможуть насолоджуватися безперебійним водопостачанням.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ