18.03.2023, 11:49

На Рівненщині учень обікрав школу

На початку цього тижня, сталася крадіжка в Старомиколаївській філії Смизького ліцею на Дубенщині. Керівництво закладу освіти повідомило про цей випадок поліції Рівненської області 16 березня.
Як повідомляє пресслужба поліції, невідома особа, розбивши віконну раму, проникла до приміщення школи вночі та винесла з собою телевізор та проектор.

Поліція розпочала розслідування, щоб знайти зловмисника, та залучила до пошуку офіцерів Смизької ТГ. Але вони отримали непередбачену допомогу від 19-річного жителя села Стара Миколаївка, який зізнався у скоєнні злочину та віддав крадене.

Поліція стверджує, що хлопець раніше не був пов'язаний зі злочинами і жалкує про свій поступок. За крадіжку з проникненням до приміщення школи, яка відбулася в умовах воєнного стану, слідчі розпочали досудове розслідування. Молодому зловмисникові загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

Цей випадок став гучним і відобразив проблему крадіжок в умовах воєнного стану, що складає важливу складову безпеки громади та порушує права людей на освіту та безпеку.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ