Ми у Facebook
19.03.2023, 22:25

Принцип роботи та види електроконвекторів

Щоб обігріти приміщення, варто обрати ефективний опалювальний прилад. Найбільшою популярністю користуються електроконвектори. Їх частіше купують через високий ККД, але такі прилади мають чимало й інших переваг.

Принцип роботи та особливості конструкції


У корпус обігрівача встановлюється низькотемпературний нагрівальний елемент. Під час роботи приладу всередину потрапляє холодне повітря через нижні отвори. Далі воно нагрівається та підіймається вгору через жалюзі. Принцип роботи ґрунтується на тому, що холодне повітря опускається до підлоги, а тепле підіймається. Таким чином, у приміщенні постійно циркулює повітря. За наявності терморегулятора в обігрівачі цикл повторюватиметься доти, доки не буде досягнуто необхідного результату.

Електричні конвертори вже за 30-60 секунд починають віддавати тепло, на відміну обігрівачів інших типів подібних приладів. Завдяки захисту від вологи, їх можна монтувати у будь-яких приміщеннях. Невеликий рівень нагрівання нагрівального елемента дозволяє встановлювати прилад поруч з обладнанням, яке боїться підвищеної температури. Електроконвектор також не спалює кисень і не розкладає пил на мікрочастинки. Корпус при цьому не сильно нагрівається і безпечний при доторканні.

Види моделей за типом установки


Електричні конвектори поділяються на:

• мобільні;
• настінні;
• внутрішньопідлогові.

Мобільні відрізняються можливістю пересування. Для зручності на їх ніжках є коліщатка. Такі прилади можна переносити в будь-яке приміщення, використовувати доти, поки основне опалення не почне давати ефект, взяти з собою на дачу. Є лише одне обмеження – необхідність підключення до електромережі.

Настінні моделі зручні для встановлення під вікном, щоб створити заслін із теплого повітря та виключити появу конденсату. Моделі таких приладів бувають різної висоти. Можна підібрати модель практично для будь-якого розміру простору під вікном.

Конвектори, що вбудовуються, монтуються відразу в підлогу при заливці. Конвекційна система закривається врівень з чистовим покриттям спеціальною решіткою. Через неї заходить холодне повітря всередину і видувається тепле. Для того, щоб конструкція не псувала інтер'єр, решітки підбираються з урахуванням дизайну приміщення.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ