Ми у Facebook
22.03.2023, 15:34

Це приклад усім, як розвивати спорт, - міністр молоді та спорту у Рівному

Минулого тижня у Рівному відкрили школу боксу імені Даніленка. Відкриття школи відвідав міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт.
Міністр був просто вражений тим рівнем спортивного простору СИЛА, який зараз є у Рівному. А також висловив щиру подяку співзасновникам школи Володимиру Зленку та Олексію Яницькому за той внесок, який вони роблять у розвиток спорту на Рівненщині.

- Це приклад всім, як розвивати спорт. Адже варто не тільки очікувати допомоги від держави, а й заробляти кошти, вкладати їх в дитячий спорт, в спортивний кластер. Я приємно здивований, що в Рівному є такий заклад - СП СИЛА. Це приклад соціально відповідального бізнесу, який робить свій внесок у спортивний фронт, - зазначив Міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт.- В Рівному мені особливо приємно перебувати в спортивному просторі СИЛА, адже тут я почуваюся в колі спортивної родини. Я щиро здивований тому, якого рівня зал, місце сили рівнян вдалося збудувати бізнесу у вашому місті. Тим самим це велике заохочення для розвитку спорту серед дітей та дорослих.

ТОП-подія тижня: відкриття школи боксу у РівномуМіністр впевнений, що після війни ми добудуємо усі спортивні об'єкти, які було розпочато. А також після перемоги впевнений, що в цьому залі виховуватимуть дітей, які в майбутньому представлять область, країну на Чемпіонаті світу.Нагадаємо, як відбувалося відкриття школи - школа Даніленка у Рівному

На правах реклами