Ловчий пояс для дерева: що варто знати
Ви можете придбати їх у магазині або зробити самостійно.
[url]Три найпростіші та ефективніші види:[/url]
Сухі ловчі пояси, які зазвичай роблять з підручних матеріалів: мішковини, соломи, картону, поліетиленової плівки і т.д. Міняти їх потрібно 1 раз на 3-4 тижні.
Вибраний матеріал необхідно нарізати широкими смужками (20-25 см) і обернути довкола штамба в нижній частині стовбура.
Ловчі пояси, просочені отрутохімікатами, відрізняються від попередніх тільки тим, що попередньо їх потрібно просочити інсектицидами (Актара, Алатар, Іскра і т.д.). Змінювати їх потрібно раз на місяць.
Липкі ловчі пояси - це ті ж пояси, тільки оброблені спеціальною клейкою речовиною. Міняти їх потрібно в міру підсихання липкого шару, а перевіряти кожні 1-2 дні, щоб прибирати комах, що трапилися.
Вибирайте такий клей, який тривалий час зберігає здатність клеїти і витримує будь-які погодні умови: дощ, вітер і сонце.
Встановлювати такі пастки потрібно:
• до розкриття бруньок;
• нижче за рівень крони, на висоті 30-60 см від землі.
Коли можна прибирати ловчі пояси?
На кісточкових культурах прибираємо пояси відразу після збирання врожаю, на зерняткових - наприкінці жовтня.

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 183
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 195
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 200
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 211
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 148