Ми у Facebook
21.05.2023, 15:48

Шпаргалка обробки та підживлення рослин

Те, що точно знадобиться для хороших господарів!
Йодний розчин (20 крапель/10 л води) захистить овочі від усіх хвороб. Обприскуйте їм помідори та огірки. А збільшена доза розчину (40 крапель/відро води) допоможе сформувати качани капусти. У період зав'язування поливайте «голови».

Обприскування фурациліном (1 таблетка/1 л води) та розміщення відкритих бульбашок йоду в теплицях (1 шт на 2м) врятує помідори від фітофтори.

Настойка валеріани (бульбашка на 3 л води) з рідким милом захистить капусту від гусениць. Від інших шкідників можна використовувати 2 ст. аміаку на 10 л води або обприскувати розчином із зубної пасти (50 г) розведеної в 2-х л води.

Розчин 70% столового оцту (1 ст.л./10 л води) допоможе всім хрестоцвітим культурам позбутися блішки.

Аміачний розчин (3 ст.л./1 л води) запобігатиме появі попелиці та інших комах. Обприскуйте їм полуницю до цвітіння, а також цибулю та часник.

Розчин марганцю відмінно знезаражує ґрунт від грибків та бактерій. А слабкий розчин є гарним підживленням для моркви.

Хвойний настій (200 г/3 л холодної води) активує ріст і бореться з попелицею. Наполягайте 5 днів у темному місці та обприскуйте їм рослини.

Цибулева лушпайка - порятунок від попелиці та павутинного кліща на помідорах та огірках. Беремо 3-х літрову банку, накладаємо лушпиння цибулі, заливаємо окропом і накриваємо. Потім проціджуємо та розводимо у співвідношенні 1:5.

Кращі підживлення для рослин:
•Настій коров'яку. Беремо 0,5 відра гною, заливаємо водою до верху, наполягаємо та використовуємо (1 л/10 л води).
• Настій трави. Аналогічно.
• Зола. Використовуємо як підсипку або розводимо у воді та поливаємо.
• Хліб та бананова шкірка. Закладаємо в банку, заливаємо водою та наполягаємо 3 дні. Потім використовуємо (1 склянка/1 л води).





На правах реклами