24.05.2023, 22:00

Примхливий четвер: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 25 травня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі.
Овен
Напруження викличуть навіть найнезначніші справи, тому краще відкласти їх на кілька днів, а сьогодні відмовитися від будь-якої діяльності – зрештою, всіх справ однаково не переробиш.

Телець
Необхідно дбайливо ставитися до фінансів, які опиняться у вашому порядкуванні: легко буде увійти в раж і витратити більше, ніж планувалося, що завдасть шкоди бюджету.

Близнюки
Від самого ранку ви можете відчувати лінощі та апатію, через що вам категорично не захочеться що-небудь робити: не варто силою змушувати себе працювати – навіть домашні справи можуть зачекати.

Рак
Бажано відмовитися від походу до перукарні – цей візит не виправдає покладених на нього очікувань щодо зміни зовнішності, більше того, про нього, цілком можливо, доведеться пошкодувати.

Лев
Не найсприятливіший день для фінансових операцій, особливо якщо йдеться про вкладення в якусь справу великих грошових сум – воно, напевно, прогорить, а ви втратите все, що витратили.

Діва
Сни цього місячного дня дадуть вам зрозуміти, що є головною перешкодою на шляху до поставленої мети, а як вам її подолати, доведеться подумати самостійно.

Терези
На сьогоднішній день не варто планувати важливі професійні справи – довести їх до пуття однаково не вдасться, краще присвятити час наведенню ладу в документах – як реальних, так і електронних.

Скорпіон
Можна, згадати про проєкти, які ви свого часу засунули в довгу скриньку – тепер для їхнього втілення в життя складуться максимально сприятливі обставини, не варто їх упускати.

Стрілець
День сприятливий для очищення – насамперед на моральному рівні: спробуйте поглянути на себе збоку, зробивши роботу над припущеними помилками та важливі висновки.

Козеріг
Не варто втручатися в чуже особисте життя, особливо якщо вас про це не просять: така ініціатива може виявитися караною, що надовго позбавить вас бажання вирішувати будь-які питання, окрім своїх власних.

Водолій
Чим би ви сьогодні не займалися, дослухайтеся лише до свого внутрішнього голосу – чужі поради можуть мати винятково рекомендаційний, тобто абсолютно необов'язковий характер.

Риби
До напруженості, яка може виникнути у взаєминах із коханою людиною, потрібно поставитися з легкістю, не посилюючи становище з'ясуванням стосунків та конфліктами без важливого на те приводу.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна
Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ