26.05.2023, 19:56

Ельвіра Ляшко: “E.Milliko – український виробник одягу. З любов’ю до України, з турботою про тебе”

Власниця бренду року E.Milliko за версією журналу “РІВНЯНИ” Ельвіра ЛЯШКО розповіла про особливості роботи в умовах війни, секрети успіху E.Milliko й лімітовану колекцію одягу.
– Яким видався 2022 рік для бренду E.Milliko?
– Рік був дуже складним, безумовно, не лише для E.Milliko, а й кожного українця. Війна неабияк вплинула на кожну галузь, зокрема і на наш бренд одягу.

– Які корективи внесла війна у вашу роботу? З якими труднощами зіштовхнулися і як вдалося їх подолати?
– Ми вже пристосувалися до нових умов роботи, однак на початку війни було досить складно. Труднощі виникали, починаючи з активності покупців, закінчуючи нюансами різного типу логістики. Крім того, ми підготували яскраву й елегантну літню колекцію, яку було непросто запустити “в люди”. Дефіциту матеріалів, на щастя, не відчули, оскільки закуповуємо тканину за кордоном, але бракувало робочої сили – багато працівників виїхали. Також спостерігаємо тенденцію того, що кінцевому споживачу стало складніше купувати товар через інфляцію.

– Що вважаєте основною запорукою вашого успіху навіть у такий непростий час?
– Велика складова успіху – не зупинятися, бо це означає здатися. А якщо наші ЗСУ стоять за те, щоб ми могли працювати, ми мусимо це робити. Зараз особливо видно, що означає берегти економіку, адже працювати – це сплачувати податки, створювати робочі місця, стимулювати рух коштів у державний бюджет. У нас є ще безліч планів, які з вірою в перемогу сподіваємося втілити в життя.

– Якими принципами керуєтеся в роботі, щоб зацікавлювати нових клієнтів та не втрачати постійних?
– Основний напрям E.Milliko – індивідуальність, адже для своїх “лімітованих колекцій” ми купуємо тканини в різних куточках світу. Крім того, більшість речей в “лімітованих колекціях” відшиті в кількох розмірах, від чотирьох до десяти. А враховуючи, нашу співпрацю з магазинами у Києві, Тернополі, Івано-Франківську, нерідко трапляється так, що в те чи те місто потрапляє сукня в одиничному екземплярі.
Звісно, у нас є ще одна лінія, яка трішки простіша. Для неї ми купуємо тканину в Україні, відшиваємо у більших обсягах, ну і за ціною вона дешевша, хоча сама якість пошиття не поступається, адже вона досить висока.

– Що можете побажати нашим читачам?
– Бажаю перемоги й ніколи не забувати про свої мрії та плани. Вони обов’язково здійсняться, просто потрібно про них пам’ятати і йти до мети, незалежно від обставин.

Інстаграм: e.milliko_brand

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна
Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ