Ельвіра Ляшко: “E.Milliko – український виробник одягу. З любов’ю до України, з турботою про тебе”
– Рік був дуже складним, безумовно, не лише для E.Milliko, а й кожного українця. Війна неабияк вплинула на кожну галузь, зокрема і на наш бренд одягу.
– Які корективи внесла війна у вашу роботу? З якими труднощами зіштовхнулися і як вдалося їх подолати?
– Ми вже пристосувалися до нових умов роботи, однак на початку війни було досить складно. Труднощі виникали, починаючи з активності покупців, закінчуючи нюансами різного типу логістики. Крім того, ми підготували яскраву й елегантну літню колекцію, яку було непросто запустити “в люди”. Дефіциту матеріалів, на щастя, не відчули, оскільки закуповуємо тканину за кордоном, але бракувало робочої сили – багато працівників виїхали. Також спостерігаємо тенденцію того, що кінцевому споживачу стало складніше купувати товар через інфляцію.
– Що вважаєте основною запорукою вашого успіху навіть у такий непростий час?
– Велика складова успіху – не зупинятися, бо це означає здатися. А якщо наші ЗСУ стоять за те, щоб ми могли працювати, ми мусимо це робити. Зараз особливо видно, що означає берегти економіку, адже працювати – це сплачувати податки, створювати робочі місця, стимулювати рух коштів у державний бюджет. У нас є ще безліч планів, які з вірою в перемогу сподіваємося втілити в життя.
– Якими принципами керуєтеся в роботі, щоб зацікавлювати нових клієнтів та не втрачати постійних?
– Основний напрям E.Milliko – індивідуальність, адже для своїх “лімітованих колекцій” ми купуємо тканини в різних куточках світу. Крім того, більшість речей в “лімітованих колекціях” відшиті в кількох розмірах, від чотирьох до десяти. А враховуючи, нашу співпрацю з магазинами у Києві, Тернополі, Івано-Франківську, нерідко трапляється так, що в те чи те місто потрапляє сукня в одиничному екземплярі.
Звісно, у нас є ще одна лінія, яка трішки простіша. Для неї ми купуємо тканину в Україні, відшиваємо у більших обсягах, ну і за ціною вона дешевша, хоча сама якість пошиття не поступається, адже вона досить висока.
– Що можете побажати нашим читачам?
– Бажаю перемоги й ніколи не забувати про свої мрії та плани. Вони обов’язково здійсняться, просто потрібно про них пам’ятати і йти до мети, незалежно від обставин.
Інстаграм: e.milliko_brand

Рівненщина попрощалася з чотирма загиблими захисниками України

5 липня о 09:00 на Рівненщині вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за Україну. В різних громадах області відбулися церемонії прощання з Володимиром Губенею, Володимиром Симончуком, Іваном Вишневським та Олегом Семчуком.
переглядів: 353
Історія Героя з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів

Сьогодні для вас історія молодшого сержанта Віталія з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів
переглядів: 701
Хто він - госпітальєр з Рівненщини, який повернувся з полону

Сьогодні, 4 липня, відбувся черговий обмін полоненими. Серед них був і один Герой з Рівненщини. Нам вдалося дізнатися, хто саме повернувся з полону.
переглядів: 554
Стартувала реєстрація на "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Розпочалася реєстрація учасників на щорічний патріотичний забіг пам'яті "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Ця подія — значно більше, ніж просто спортивний захід, це можливість вшанувати пам'ять загиблих захисників, підтримати їхні родини та об'єднатися у спільній шані до Героїв.
переглядів: 335
Працю рівненської дослідниці Ірини Рачковської-Баковецької про поліські "Діди" надрукували у міжнародному виданні

У міжнародному науковому виданні Bibliotekarz Podlaski світ побачило дослідження української науковиці про давню поліську традицію "Діди" (інша назва – "справляння Дідів").
переглядів: 347