На Рівненщині чоловік порізав сусіда [+Фото]

Щоб розібратись із сусідом, 52-річний чоловік вийшов на вулицю із ножем, яким наніс удар у груди.
Після цього потерпілий викликав швидку, а нападник — поліцію.

Зловмисник у скоєному зізнався. Поліцейські його затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання.
38-річного потерпілого госпіталізували до лікарні. Медики діагностували проникаюче ножове поранення грудної клітки.
За фактом умисного нанесення тяжкого тілесного ушкодження за частиною 1 статті 121 КК України триває розслідування.

У Костополі виділили кошти на енергоефективний ремонт чотирьох багатоповерхівок

У Костополі продовжується впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі.
переглядів: 68
У Рівному після капремонту знову вийде на маршрут 30-річний тролейбус

Як повідомляють у міській раді, фахівці служби рухомого складу КП «Рівнеелектроавтотранс» відреставрували тролейбус відповідно до технологічної карти.
переглядів: 114
У Великих Межирічах відбулася зустріч родин зниклих безвісти з представниками Координаційного штабу

В приміщенні сільської ради Великомежиріцької громади пройшла важлива зустріч, в якій взяли участь родини осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, а також військовослужбовці і ветерани російсько-української війни.
переглядів: 84
У Рівному 13 червня відбудеться депутатський день: розглянуть інвестиції, паркування та каналізацію Басового Кута

У п’ятницю, 13 червня, о 11:00 у сесійній залі Рівненської міської ради (вул. Поштова, 2, 4-й поверх) проведуть черговий депутатський день.
переглядів: 73
Благодійна піша хода через Волинь і Рівненщину: 2600 км на підтримку реабілітації ветеранів

Триває міжнародний марш на підтримку реабілітації українських ветеранів, учасники якого планують пройти пішки 2600 кілометрів — від Гааги до Києва.
переглядів: 163