Як заморозити полуницю: перевірений спосіб, щоб "ягідка до ягідки"
Є перевірений спосіб, щоб ягоди не злипалися одна з одною і зберігали форму, смак і колір. Із такої полуниці можна готувати ті самі страви, що й зі свіжої, і навіть прикрашати нею десерти.
Отже, як заморозити полуницю вдома
Інгредієнти:
Полуниця - 1 кг. Полуницю краще брати дрібну, оскільки велика полуниця при розморожуванні втрачає форму.
Цукрова пудра - 100 гр.
Домашнє морозиво: швидкий і дешевий рецепт приготування смачного морозива на воді
Приготування:
Полуницю ретельно миємо і видаляємо плодоніжки.
Поміщаємо полуницю в пластмасове сито для стікання зайвої води на п'ять хвилин. Важливо, щоб сито було саме пластмасовим, тому що в разі зіткнення з металом полуниця починає окислюватися і змінювати свій колір (темніє).
Потім викладаємо полуницю сушитися на яку-небудь поверхню, може бути дощечка. Ягоди не повинні стикатися одна з одною. Залишаємо їх приблизно на 1 годину. Довше не потрібно, оскільки ягоди почнуть виділяти сік і знову стануть мокрими.
Даємо полуниці обсохнути
Ягоди знімаємо, перевертаємо дошки і застеляємо їх харчовою плівкою. Знову викладаємо полуницю на дошки і поміщаємо їх у морозильну камеру орієнтовно на 2 години, залежить від вашої морозилки.
Заморожуємо полуницю на обробних дошках.
Пиріг з ревенем і полуницею: рецепт класичної сезонної випічки
Після цього ягоди легко знімаються з дощок і поміщаються в пластикові контейнери. Краще невеликі за об'ємом, оскільки повторно заморожувати полуницю не можна.
Полуниця під час заморожування втрачає частину своєї солодкості. Тому, щоб зберегти солодкий смак, використовуйте цукрову пудру. Ягоди викладіть шарами і кожен шар присипте цукровою пудрою.
Усе, тепер контейнери можна поміщати в морозилку, де полуниця може зберігатися аж до наступного літа. Зберігати заморожену полуницю краще за температури -18 градусів Цельсія.
Банани на грилі: рецепт смачного десерту за лічені хвилини

Місячний посівний календар на жовтень 2023 року для садівника, городника та квітникара

У жовтні садово-городній сезон добігає кінця, але залишилися ще справи, які треба закінчити. Необхідно підготувати грядки до посадки озимини, провести підзимовий полив саду. Посадку саджанців дерев або чагарників не відкладайте на кінець жовтня.
переглядів: 268
Моті: як приготувати нашумівший японський смаколик в домашніх умовах

Тонкий шар рисового тіста, море вершкового крему та соковиті ягоди. Це яскраве тістечко, яке підкорило соціальні мережі, в Японії готують кілька годин. Але завдяки цьому простому рецепту зробити десерт зможе навіть недосвідчений кулінар.
переглядів: 236
Недосип: чим загрожує і звідки береться зайва вага

Згідно з останніми науковими дослідженнями, недолік сну викликає зміни в роботі організму на клітинному рівні, а також впливає на гормональний фон. Гормон голоду грелін починає виділятися з триразовою силою, через що зростає ймовірність переїдання.
переглядів: 251
Що змінилося з 1-го жовтня: Комунальні тарифи та опалювальний сезон 2023

Тарифи в жовтні 2023 року підвищувати не будуть. Тариф на світло з 1 червня становить 2,64 грн/кВт. Міністерство енергетики обіцяє, що він збережеться до кінця опалювального сезону. Тариф на газ залишиться на рівні 7,96 грн/кубометр. Тарифи на воду також залишаються незмінними.
переглядів: 268
Жовтень наступив: сьогодні на українців очікує магнітна буря

У понеділок, 2 жовтня, магнітосфера Землі буде трохи вразливою, але це не призведе до значних магнітних бур. За останні 24 години сонячна активність залишалася на помірному рівні. На Сонці відбулося чотирнадцять спалахів класу C і два спалахи класу M, найсильніший з яких був спалахом класу М2,5.
переглядів: 322