«Голодні та спраглі»: у Вараші нетверезі чоловіки винесли товар із магазину
Цю інформацію оприлюднили в офіційному заявленні прес-служби поліції Рівненської області.
Вчора, близько 01:20, під час моніторингу в одному з місцевих телеграм-каналів, правоохоронці помітили відеозапис, на якому невідомі особи розбивають двері магазину.
Згодом працівники поліції прибули на місце події, де виявили пошкоджені вхідні двері та двох підозрюваних осіб: місцевих жителів 25 і 39 років. Ці особи вчинили крадіжку алкогольних напоїв.
За даними слідства, зловмисники зламали металеві ролети, пошкодили замок на вхідних дверях та проникли до магазину. Вони викрали вісім пляшок горілки, дві пляшки коньяку, а також колбасу, сир та інші продукти харчування.
Співробітники поліції конфіскували викрадене біля місця злочину.
Один з підозрюваних, 25-річний місцевий житель Вараша, був затриманий згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України та був оголошений підозрілим. Стосовно 39-річного спільника, який раніше також мав стик з правоохоронцями, тривають слідчі дії.
Наразі продовжується досудове розслідування.

У Києва з-під завалів будинку врятували кота, який провів там 10 годин

У Києві рятувальники дістали з-під завалів постраждалого внаслідок російської атаки будинку великого смугастого кота.
переглядів: 204
Яйця в АТБ подешевшали: скільки зараз коштує десяток і чого чекати в липні

Після тривалого періоду зростання ціни на курячі яйця нарешті почали знижуватися. У мережі супермаркетів АТБ вартість поштучного товару оновили — хоч і не суттєво, але це вже позитивна динаміка для споживачів.
переглядів: 279
Ракетний удар по Дніпру: що відомо про постраждалих

Внаслідок терористичного удару росії по Дніпропетровщині пошкоджено поїзд №52 Одеса — Запоріжжя.
переглядів: 307
Іран атакував бази США в Іраку та Катарі: регіон масово закриває повітряний простір

Після ударів по іранських військових об'єктах, Тегеран здійснив ракетно-дронову атаку по американських базах на Близькому Сході. Країни регіону одна за одною закривають авіапростір. Авіакомпанії масово скасовують рейси, а небо над регіоном стає небезпечним.
переглядів: 410
У Чопі затримали організаторку каналу торгівлі людьми — жінок переправляли для сексуальної експлуатації

На Закарпатті викрили схему торгівлі людьми: 23-річна мешканка Чопа вербувала українок у скрутному становищі та переправляла їх за кордон для сексуальної експлуатації. Правоохоронці затримали зловмисницю.
переглядів: 426