17.09.2023, 09:05

Знаки зодіаку, які бачать небезпеку там, де її нема

Сьогодні, 17 вересня, надто тривожними й недовірливими можуть стати представники знаків зодіаку Діви, Скорпіони та Козероги, які скрізь і в усьому бачитимуть підступи та інтриги.
Діви достатньо емоційно стійкі люди, але є в них і слабкий бік: вони вважають, що завжди повинні контролювати ситуацію – як щодо себе, так і стосовно своїх близьких. Якщо в цьому сенсі щось іде не так, представники знака впадають у занепокоєння, а треба всього лише згадати про те, що ніхто не в змозі повністю контролювати своє життя.

Скорпіони і в спокійніші дні дуже люблять "накручувати" себе, вишукуючи проблеми там, де їх нема, а сьогодні ця їхня здатність посилиться в рази. Перш ніж виявити спрямовану проти них "всесвітню змову", представникам знака непогано було б замислитися над тим, навіщо вона комусь потрібна – найімовірніше, відповіді на це запитання вони не знайдуть.

Козероги – відомі трудоголіки, тому їхня психологічна врівноваженість дає збій, коли йдеться про незрозумілі ситуації, пов'язані з їхньою роботою. В таких випадках вони починають підозрювати, що хтось плете інтриги, щоб позбавити їх вигідного й цікавого замовлення. Ось і сьогодні представники знака можуть запідозрити когось зі своїх конкурентів і знесилити себе.