Не робіть це: десять "Ні", які не варто робити садівникам
2. Не висівайте насіння раніше/пізніше відповідних термінів посадки. При посадці враховуйте інформацію, вказану на пачках насіння, а також світлові, температурні та погодні умови.
3. Не ігноруйте рекомендовану глибину загортання насіння (вона прописана на упаковці). Пам'ятайте: що менше насіння, то складніше їм "проклюнутися" з ґрунту.
4. Не перезволожуйте землю: від надлишку вологи гине більше рослин, ніж від нестачі. При поливі враховуйте потребу конкретної рослини у волозі. Не забувайте розпушувати та мульчувати посадки, щоб утримати вологу.
5. Не вносите зайві підживлення. Удобрювати рослини потрібно за інструкцією, дотримуючись оптимальних доз.
6. Не допускайте загущення посадок.
Кожній рослині необхідна певна кількість світла та поживних речовин. Коли рослина отримує все, що їй потрібно, урожай не забариться.
7. Не використовуйте хімічні препарати без потреби. Погана ідея – обробляти рослини хімікатами лише тому, що у них закінчується термін придатності. Виявивши хворобу, з'ясуйте причини і потім приступайте до лікування потрібними препаратами.
8. Не ігноруйте грамотну сівозміну. Пам'ятайте: не варто висівати культури однієї родини на однакове місце кілька років поспіль. Висаджувати культури на колишні місця можна не раніше ніж через 3 роки.
9. Не забувайте про прополку грядок навіть після збирання врожаю. Бур'яни забирають поживні речовини, воду та світло у рослин. А від того, як ретельно ви очистите грядки в кінці сезону, залежить майбутній урожай.
10. Не залишайте всі сили на городі! Інакше, навіть найщедріший урожай не принесе задоволення. Користуйтеся порадами, які полегшують працю, вивчайте корисні статті та не допускайте типових помилок. І буде вам садівництво тільки на радість!

Поливаний понеділок 2025: традиції, історія та заборони

Другий день після Великодня в Україні має особливу традицію — Поливаний понеділок.
переглядів: 254
Які закуски зробити на великодній стіл: поради від досвідчених господинь

Великдень — одне з найочікуваніших свят у році, коли за родинним столом збираються найрідніші. Після святкового богослужіння і освячення паски, яйця, м’яса та інших наїдків — настає час застілля. І саме закуски задають тон усій великодній трапезі.
переглядів: 225
Привітання із Великоднем 2025: які приємні слова сказати близьким

Великдень — одне з найсвітліших і найтепліших свят у році. Це час, коли серце наповнюється добром, надією та радістю. У 2025 році Світле Воскресіння Христове святкуємо 20 квітня — саме час підготувати щирі слова для найрідніших.
переглядів: 322
У центрі Рівного трапилась аварія: що відомо

У Рівному в центрі міста, на вулиці Соборній, сьогодні аварія спричинила затори на деякий час.
переглядів: 523
Як не набрати зайві кілограми на Великдень: топ-3 поради

Великодні свята - це період, коли дуже легко набрати кілька зайвих кілограмів. Смачна паска, крашанки, м'ясні страви та відсутність фізичного навантаження лише сприяють цьому.
переглядів: 1961