16.02.2024, 19:50
У Рівному відкрили меморіальну дошку загиблому військовому
В Рівному, в гімназії №10, відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам'яті Максима Власенка, лейтенанта та учасника бойових дій, який віддав своє життя за свободу України.
Про цю важливу подію повідомили в Рівненській міській раді.
Максим Власенко загинув 10 серпня 2023 року на Харківському напрямку. Тепер його ім'я залишиться в пам'яті міста завдяки меморіальній дошці в гімназії №10. Розповідаючи про цю подію майбутнім поколінням, рідні будуть згадувати дідуся-Героя, який віддав своє життя заради того, щоб їхні онуки народились у вільній та незалежній Україні.
Максим Власенко загинув 10 серпня 2023 року на Харківському напрямку. Тепер його ім'я залишиться в пам'яті міста завдяки меморіальній дошці в гімназії №10. Розповідаючи про цю подію майбутнім поколінням, рідні будуть згадувати дідуся-Героя, який віддав своє життя заради того, щоб їхні онуки народились у вільній та незалежній Україні.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Катерина МарченкоПереглядів: 929відкрили меморіальну дошку, військовий загинув, " Рівненщина
Інші статті рубрики:
Трагедія на фронті: загинув захисник із Рівненщини
![](/images/articles/2/small/1723102357.jpg)
На війні загинув захисник із села Яблунне Роман Толочик, 1984 року народження.
переглядів: 57
Рівненщина посіла п'яте місце за народжуваністю
![](/images/articles/2/small/1723096744.jpg)
Рівненська область увійшла до п'ятірки областей з найбільшою кількістю новонароджених.
переглядів: 92
У місті на Рівнненщині вдосконалюють систему опалення
![](/images/articles/2/small/1723096349.jpg)
У Костополі модернізують систему опалення.
переглядів: 122
Режисерка з Рівненщини прославилась на кінофестивалі в Боснії
![](/images/articles/2/small/1723095916.jpg)
Фільм режисерки з Рівненщини Лесі Дяк "Татова колискова" потрапив до основного конкурсу документального кіно на Сараєвському міжнародному кінофестивалі.
переглядів: 110
Рівняни здали на макулатуру десятки тон російських книжок
![](/images/articles/2/small/1723095385.jpg)
У Рівному продовжують здавати на макулатуру російськомовну літературу.
переглядів: 126