Ми у Facebook
02.04.2024, 08:45

Сьогодні варто уникати конфліктів: що варто знати про 2 квітня

2 квітня Міжнародний день дитячої книги, а також віруючі згадують преподобного Тита Чудотворця. До приходу Нового року залишається 273 дні. триває 769-й день конфлікту в Україні.
Церковний календар на 2 квітня відзначає день преподобного Тита Чудотворця, який з молодих років обрав шлях служіння Богу. Він жив і діяв у Студійському монастирі, розташованому неподалік від Константинополя, у IX столітті. Преподобний Тит був знаменитий своїм аскетичним способом життя, благочестям, молитвами та м'яким характером, що здобуло йому любов та повагу у монастирській братії. Окрім того, він став пресвітером і відомий своєю активною позицією у захисті шанування святинь під час іконоборчих спорів, за що був нагороджений Богом даром творити чудеса.

Церковний календар 2024: Свята, пости та поминальні дні у квітні


Традиції та заборони на 2 квітня


У цей день народні традиції радять уникати сварок, лайки, конфліктів, а також не рекомендують займатися в'язанням, шиттям та вишиванням. Важка фізична праця також не бажана.

Прикмети 2 квітня

Голуби, що голосно воркують, віщують теплу погоду.
Дощовий день передрікає спекотне літо.
Вважається, що виконані в цей день добрі справи повернуться до вас у більшій мірі, проте не варто хвалитися ними, щоб не згубити їхню цінність.

Імена квітня

У цей день святкують іменини Григорій, Анастас, Микита, Федора. Для тих, хто народився 2 квітня, талісманом вважається нефрит — камінь, особливо шанований у давньому Китаї за вірування в його властивості надавати безсмертя, завдяки чому він часто використовувався для створення імператорських прикрас.

Про це повідомляє ТСН, tsn.ua

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ