Ми у Facebook
15.05.2024, 13:10

Житлову субсидію можна оформити у «Дії» за 10 хвилин

У “Дії” можна швидко оформити житлову субсидію. Тобто, не потрібно йти у ЦНАП, писати заяву, приносити документи та ксерокопії. Усе можна зробити онлайн. Крім того, з березня процедуру подання заяви на оформлення субсидії спростили та пришвидшили.
Раніше на це йшло 30 хвилин. А тепер послугу можна отримати втричі швидше – заповнивши 7 полів замість 21, – повідомляє пресслужба “Дії”.

Більшість інформації підтягується з реєстрів автоматично. Сервіс доступний для українців, які жодного разу не оформлювали субсидію. Якщо ви подавали заяву про отримання субсидії раніше онлайн або офлайн, то надсилати її повторно не потрібно, – додали в Мінцифри.

Як оформити субсидію у “Дії”?

1. Авторизуватися у “Дії“:

Авторизуємося на порталі diia.gov.ua. Це можна зробити за допомогою електронного підпису або BankID. Обираємо в меню “Послуги” розділ “Пенсії, пільги та допомога”.

2. Заповнити заяву на субсидію:

Далі обираємо пункт “Заява на призначення житлових субсидій в електронній формі”. У заяві зазначити адресу, за якою хочемо отримати субсидію; чи маємо заборгованість за комунальні послуги; обираємо, на які саме ЖКП нам потрібна пільга (можна обрати кілька).

Потім треба вказати номер особового рахунку та назву організації, яка надає послугу, чи є лічильники, а також інформацію про доходи всіх членів домогосподарства, які фактично проживають за зазначеною адресою, окрім тих, інформація про яких є в держреєстрах.

3. Обрати спосіб отримання субсидії

З двох запропонованих варіантів — на банківську картку чи на відділення “Укрпошти” — обираємо найзручніший.

4. Завантажити скани чи фото документів у разі потреби

Це може бути довідка про доходи, інформація про які відсутня в податковій та Пенсійному фонді, договір оренди квартири або ж, наприклад, документи, які підтверджують перебування особи в складних життєвих обставинах тощо.

5. Перевірити правильність даних, поставити електронний підпис та надіслати

Заява автоматично надійде до органів соцзахисту, які призначають субсидії. У разі, якщо знадобляться додаткові дані, має прийти сповіщення.

Заяву можуть розглядати впродовж місяця. Субсидія на більшість комунальних послуг продовжуватиметься автоматично, якщо у вас протягом року нічого не змінюється.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ