Ми у Facebook
21.05.2024, 12:33

Суспільне розширює власне мовлення у марафоні «Єдині новини»

Від сьогодні, 21 травня, Суспільне Мовлення посилюватиме на каналі Перший інформаційний блок марафону додатковим контентом Суспільне Новини, «Суспільне. Студія», документальними фільмами власного виробництва та розслідуваннями.
А ще продовжуватимуть обмінюватися контентом з усіма учасниками марафону «Єдині новини #UАразом».

Голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький зазначив, що команда Суспільного розширює виробництво власного контенту на Першому каналі у межах невід’ємної частини телемарафону “Єдині новини #UАразом”.

"Ми готові зі свого боку максимально посилювати мовлення, ділитись якісними документальними фільмами, регіональними історіями, актуальними розслідуваннями та використовувати можливості найбільшої в Україні мережі кореспондентів по всій країні", — заявив Чернотицький.

Учасники марафону уклали Додаткову угоду до Меморандуму про взаємодію та співпрацю щодо впровадження нового підходу задля розширення можливостей реалізації єдиної інформаційної політики України в умовах воєнного стану та забезпечення цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UАразом» від 30 травня 2022 року.

Джерело: https://corp.suspilne.media/newsdetails/9664.

Нагадаємо, залізниці в Одесі відбувся перформанс.

На правах реклами