25 травня: свята, іменинники, заборони та прикмети
Народні прикмети на сьогодні:
Вовки в село прийшли – до неврожаю.
Гуси себе общипують – до негоди.
Чайки далеко від берега не відлітають, на воду не сідають – до затяжної негоди.
Горобина пізно розцвіла – до пізньої та довгої осені.
Соловей всю ніч співає – на хорошу погоду.
Квіти жимолості багато нектару виділяють і сильно пахнуть – до дощу.
Похмурий ранок – до дощового і прохолодного літа.
Увечері сині хмари – до зміни погоди.
Що не можна робити в цей день:
Не можна у цей день проявляти ревнощі.
Заборонено скупитися сьогодні.
Краще 25 травня не залишати на кухні брудний посуд.

Чи переводимо годинники у 2025 році на літній час?

Українці досі не знають напевне, чи доведеться їм переводити годинники на літній час у 2025 році. У чому причина?
переглядів: 777
До Дня закоханих НБУ випустив срібну монету "Сила кохання"

З нагоди Дня святого Валентина Національний банк України ввів в обіг особливу пам'ятну монету "Сила кохання". Ця срібна монета стала справжнім подарунком для всіх закоханих та колекціонерів.
переглядів: 263
“Преміата” – втілення італійського духу

Цей бренд має більш ніж 100-річний досвід виготовлення італійського взуття вищої якості - і в даний час Premiata знаходиться в авангарді сучасної моди. Експериментуючи з матеріалами та дизайнами, бренд випускає кросівки та черевики у стилі ретро, пропонуючи різноманітну колірну палітру. Граціано Мацца, який стоїть біля керма сімейної компанії з 1980-х років, каже, що йому подобається виходити за межі «нормальності». У цьому він вірний традиціям, заповіданим його предками. Справді, бренд Premiata – це щось дивовижне.
переглядів: 173
На території Гощанської громади протягом лютого відстрілюватимуть диких тварин

З 8 по 28 лютого 2024 року на території Гощанської громади проводитиметься рейд із відстрілу лисиць, вовків та єнотовидних собак.
переглядів: 301
У рівненському ЦНАПі відновили прийом документів на реєстрацію транспортних засобів

З 6 лютого 2025 року відновлено прийом документів для реєстрації та перереєстрації транспортних засобів у сервісних центрах МВС.
переглядів: 329