Вимкнення світла: Медзаклади знеструмлюватимуть в останню чергу
«Відповідне рішення вже ухвалив Уряд. Згідно з затвердженим порядком визначено перелік критично важливих обʼєктів, яким має бути забезпечено пріоритетне електропостачання. До переліку цих обʼєктів належать заклади охорони здоровʼя», - сказав Сергій Подолін.
Нагадаємо, аби забезпечити справедливу і рівномірну черговість розподілу використання електроенергії, а також визначити пріоритетність електропостачання споживачів, визначено перелік критично важливих обʼєктів.
Також він додав, що заклади охорони здоровʼя можуть бути, як державної, так і комунальної форми власності.

На Рівненщині працює 41 фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб

У Рівненській області вже працює 41 фахівець, які надають підтримку військовим після повернення з фронту. Їхнє основне завдання — психологічна допомога, консультування та сприяння адаптації до мирного життя.
переглядів: 247
На Сарненщині трьох чоловіків підозрюють в організації наркобізнесу

Трьом жителям Сарненського району повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних засобів і особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах.
переглядів: 187
Жителя Вараша засудили до семи років ув’язнення за смертельну ДТП

29-річний житель Вараша проведе за ґратами 7 років і 6 місяців за вчинення смертельної дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп’яніння.
переглядів: 309
На Рівненщині стартувала весняна кампанія з імунізації диких тварин проти сказу

У всіх районах Рівненської області розпочалась весняна кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин з метою профілактики сказу та запобігання поширенню цього небезпечного вірусу.
переглядів: 258
У капітана «Кардинала» народився син

У родині капітана рівненського футзального клубу «Кардинал» Михайла Волянюка — радісна подія. Спортсмен став батьком — у нього народився син.
переглядів: 269