Ми у Facebook
05.06.2024, 16:06

Рятувальники за добу ліквідували 3 пожежі та надали допомогу у 8 випадках

За минулу добу рятувальники ліквідували 3 пожежі та 8 разів виїздили на надання допомоги населенню

У вівторок, 4 червня, рятувальники мали насичений день, реагуючи на різноманітні надзвичайні ситуації. Про це інформують у ДСНС у Рівненській області.

Ліквідовані пожежі:

19:10 – с. Більчаки, вул. Шкільна, Сосновської ТГ, Рівненського р-ну. У приватному господарстві вогнем знищено покриття цегляної господарської будівлі. Причина та збитки встановлюються.

19:54 – с. Клесів, вул. Торгова, Клесівської ТГ, Сарненського р-ну. У приватному господарстві вогнем знищено покриття та перекриття на площі 30 м² господарської будівлі. Причина та збитки встановлюються.

21:04 – с. Залав’я, вул. Вежицька, Рокитнівської ТГ, Сарненського р-ну. У приватному господарстві вогнем знищено покриття дерев’яної господарської будівлі. Причина та збитки встановлюються.

Надання допомоги:

- 09:35 – м. Рівне, вул. Віденська. Надання допомоги працівникам поліції по відкриванню вхідних дверей квартири, де перебувала важкохвора жінка похилого віку.
- 18:37 – м. Рівне, вул. Кобзарська. Надання допомоги з звільнення автомобіля від поваленого дерева.
- 18:43 – м. Рівне, вул. Котляревського. Надання допомоги з розчищення проїжджої частини дороги від поваленого дерева.
- 19:01 – м. Рівне, вул. Світлична. Надання допомоги з розчищення проїжджої частини дороги від поваленого дерева.
- 19:15 – м. Рівне, вул. Міцкевича. Надання допомоги з звільнення автомобіля від поваленого дерева.
- 21:13 – с. Зарічне, вул. Яблунева, Вараського р-ну. Надання допомоги населенню з відкривання вхідних дверей житлового будинку, де перебувала малолітня дитина.

Повідомлення про замінування:

04 червня рятувальники двічі виїжджали на чергування після повідомлення про замінування у м. Рівне. Обидва виклики не підтвердилися.

На правах реклами