Ми у Facebook
02.07.2024, 08:45

Сонник: В які дні сняться віщі сни

Значення снів, так само як і астрологія, тарологія, ворожіння та екстрасенсорика – не є науками, а передбачення не завжди справджуються на 100%.
В які дні можна побачити пророчі сни:

В ніч з неділі на понеділок вважається, що сняться порожні сни. Емоцій та переживань у них може бути багато, а от пророцтв - не дуже. Але якщо сон, що приснився на понеділок, яскравий і запам'ятовується, його можна спробувати розшифрувати. Можливо, він підкаже вирішення якогось дрібного життєвого завдання, але шукати в ньому глибокого вирішального сенсу не варто.

З понеділка на вівторок також сняться прості, а не пророчі сни.
А от з вівторка на середу сни можуть збуватися. Причому досить швидко, протягом двох тижнів. Якщо сон зі знаком плюс, краще докласти максимум зусиль, щоб він втілився в реальності. А якщо негативний, навпаки, варто постаратися зробити так, щоб сновидіння не справдилося. Власне, вівторок - день вибору, коли доводиться вирішувати, хочете ви, щоб сон обернувся дійсністю, чи ні.

Сни з середи на четвер найчастіше порожні. У цих снах зазвичай немає пророцтв, зате є «дзвіночки», що стосуються вашого характеру, особистих якостей. Спробуйте розгадати, про що сигналізує психіка - це допоможе попрацювати з собою.

Сни з четверга на п'ятницю - пророчі, як заведено вважати у народі. П'ятниця вважається особливим днем - у Страсну п'ятницю розіп'яли Ісуса Христа. Сновидіння збуваються в термін до трьох років.
З п'ятниці на суботу сняться звичайні сни. Розшифровувати їх - лише гаяти час. Але якщо у п'ятницю вам сниться романтичний сюжет, він прямо натякає на стосунки з другою половинкою. Поганий сон «про кохання» не віщує нічого доброго.

Сновидіння з суботи на неділю може збутися до обіду. Події, які воно віщує, залежать від настрою сну. Суботній сон слід аналізувати уважніше. Він може справдитися вже до обіду. Крім того, кажуть, що сон, який приснився в суботу, може передбачити, що чекає на ваших близьких. Часто в суботу сняться страшні сни. Їх не треба боятися, але варто взяти до уваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Сонник. Якщо сниться книга
Сонник. До чого сниться дзеркало

Сонник. Якщо сниться собака

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ