У Рівному наведуть лад на гідропарку
З 2004 року гідропарк перебував у руках двох приватних структур. Проте, за цей час жодних робіт з благоустрою проведено не було: озера не чистилися, дерева не висаджувалися, за насадженнями не доглядали, а сам парк не підтримували у належному стані.
Внаслідок такої "господарської діяльності" в центрі міста маємо повністю занедбаний парк, який міг би стати окрасою Рівного та улюбленим місцем відпочинку для містян та гостей.
"Залишати гідропарк у такому стані - просто ганебно!", - наголосив на засіданні виконкому міський голова.
Тож найближчим часом керівники комунальних структур мають вивчити реальний стан гідропарку і прилеглих зелених зон.
В планах мерії також є передача гідропарку в обслуговування комунальному підприємству «Трест зеленого господарства».
"Це буде виключно рекреаційна зона, яка, впевнений, незабаром стане, справді, комфортним і затишним місцем для відпочинку рівнян", - додав Віктор Шакирзян.

виконком, прибирання, міська рада, місце відпочинку Рівне, рекреаційна зона, гідропарк, Рівне
Держава надає до 8 мільйонів гривень на розвиток оборонного бізнесу

Український уряд запускає нову програму грантової підтримки підприємств, які займаються виробництвом у сфері оборони.
переглядів: 132
На Рівненщині прогнозують потепління до +19 градусів

У понеділок, 14 квітня, на території Рівненської області очікується мінлива хмарність без істотних опадів.
переглядів: 146
Завтра у Рівненській громаді буде День жалоби

День жалоби за загиблими від удару по Сумах оголосять завтра, 14 квітня.
переглядів: 420
Мешканець Здолбунова віддав своє життя за Україну

Підтвердилася загибель Юрія Миколайовича Філімончука зі Здолбунова.
переглядів: 354
Рівненські спортсмени – серед найсильніших гирьовиків Європи

У столиці Болгарії, Софії, відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. До складу національної збірної України увійшли й представники Рівненської області, які гідно представили державу на міжнародній арені та здобули низку престижних нагород.
переглядів: 333