У Костополі діє Клуб активного довголіття для літніх людей
Про це інформують у Костопільській міській раді.
Віднедавна у бібліотеці діє Клуб активного довголіття «САД» за підтримки Товариства Червоного Хреста України.
Цього тижня учасники клубу спілкувалися на тему суржику в українській мові та досліджували із психологом техніку альтер-его. Так, літні люди щотижня мають можливість розширити коло спілкування та дізнатися щось нове.
Bcix, хто відчуває брак спілкування, хоче корисно та цікаво провести час і знайти друзів, запрошують до Клубу активного довголіття. Щочетверга о 16:00, м. Костопіль (вул. Руданського, 4)


205 українських захисників повернулися з полону додому

Сьогодні Україна зустріла своїх Героїв: з російського полону повернулися 205 захисників, які віддали всі сили обороні нашої держави.
переглядів: 166
Помер український письменник Валерій Шевчук

Про смерть знаного українського майстра слова стало відомо сьогодні, 6 травня.
переглядів: 208
ФОТО: наслідки удару росії по ринку "Барабашово" у Харкові

На найбільшому ринку у Харкові — "Барабашово" сьогодні, 6 травня зайнялася пожежа. Вранці по ньому вдарили російським "Шахедом".
переглядів: 218
"Резерв+" розширює функціонал: відстрочка, інвалідність та причини порушення обліку вже доступні в бета-версії

Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко повідомила про значне розширення функціоналу мобільного застосунку "Резерв+", призначеного для військовозобов'язаних, резервістів та призовників.
переглядів: 358
Українські журналісти отримали престижну міжнародну премію "Золоте перо свободи 2025"

Незважаючи на повномасштабну війну, постійні загрози, ракетні обстріли та ризик для власного життя, українські журналісти продовжують мужньо виконувати свій професійний обов'язок, інформуючи світ, проводячи розслідування та фіксуючи історію. Їхня стійкість стала символом свободи слова для всього світу.
переглядів: 389