На Рівненщині відбувається Едьютон, який зібрав активістів з багатьох міст України

На Едьютон з’їхалися активісти не лише з інших населених пунктів Рівненщини, але й з Києва, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Черкас. Проєкти з якими завітали учасники мають на меті покращити життя мешканців громад, а також навчити їх новому.


Перший день Едьютону, , 6 вересня, відбувався в Острозі, у стінах Національного університету «Острозька академія». Учасники мали можливість ознайомитися із діяльністю та історією Університету, а також взяти участь у дискусії щодо викликів у царині громадянської освіти в умовах війни.

Сьогодні, 7 вересня, був другий день, який відбувався у Гощі. Із учасниками зустрівся Гощанський селищний голова Микола Панчук, який розповів про досвід мешканців громади у реалізації суспільноважливих проєктів. Також на початку насиченого дня, міжнародна експертка Саміра Байрамова (Грузія) представила презентацію на тему «Як переконатися в тому, що ваш проект працює на цивільну освіту».
Крім цього, учасники взяли участь у майстер-класах про те, як створити свій проект логічно і конкретно, як забезпечити його привабливість. Окремий майстер-клас був посвящён тому, як зробити проєктні заходи стійкими.

Усі, хто бере участь у Едьютоні також могли проконсультуватися у експертів для розвитку своїх проєктних ідей.
Чотири проєкти — переможця Едьютона в Україні визначать завтра, 8 вересня.

життя, Україна, Німеччина, Рівненщина, Острог, Гоща, Едьютон, Едьютон 2024, Східно-Європейська Асоціація громадянського освіти
Сарненська громада у скорботі: трагічно загинув захисник України

17 березня Сарненську громаду сколихнула важка втрата — у дорожньо-транспортній пригоді, під час виконання службових обов’язків, трагічно загинув молодший сержант Збройних Сил України Василь Олександрович Бурлаков. Йому було 51 рік.
переглядів: 506
У Рівному розширюють безбар’єрний простір: підписано Меморандум про співпрацю з фондом «Корабель допомоги»

Рівне продовжує робити кроки до створення комфортного та доступного міського середовища для всіх жителів.
переглядів: 251
У Рівному попрощалися із загиблим Героєм

Сьогодні у Рівному востаннє провели в земну дорогу захисника України Богдана Завадського — мужнього воїна, який до останнього подиху стояв на захисті рідної землі від російських загарбників.
переглядів: 332
На Рівненщині презентували книгу та серію картин про Гальшку Острозьку

Подружжя Безюків презентувало в Костополі спільний мистецький проект про Гальшку Острозьку.
переглядів: 299
Яке релігійне свято 19 березня — кого вшановують сьогодні

Сьогодні, 19 березня, за новим церковним календарем віряни відзначають день пам’яті святих мучеників Хризанта і Дарії Римських. Ці святі жили у III столітті й відзначилися непохитною вірою, що надихала інших.
переглядів: 358