30.09.2024, 22:33

Другу медаль поспіль здобула українська рапіристка

Українська фехтувальниця-рапіристка Дарія Миронюк здобула свою другу поспіль медаль на турнірах серії Satellite FIE.
Минулого тижня 22-річна спортсменка з Києва виборола золото на турнірі в Бухаресті, Румунія, а цього разу стала бронзовою призеркою міжнародних змагань SISTA-SFZ International, що відбулися в Амстердамі, Нідерланди.

На шляху до медалі Миронюк здолала кількох суперниць: у 1/32 фіналу впевнено перемогла Анну Белле Боннет із Данії з рахунком 15:3, у напруженій боротьбі здолала француженку Матильд Шолле (15:14) та бельгійку Амандін Шарльє (15:13). У чвертьфіналі українка була сильнішою за Аурору Грандіс із Італії (15:11), що гарантувало їй місце на п'єдесталі. У півфіналі Дарія поступилася майбутній чемпіонці турніру, італійці Карлотті Феррарі, з рахунком 11:15.