Корисне нагадування: Пункти Незламності можна подивитися у Дії
У застосунку "Дія" користувачі можуть знайти найближчий Пункт незламності, перевірити доступні послуги та прокласти маршрут. Це дозволяє оперативно обрати необхідну локацію для отримання підтримки під час відключень електроенергії, залишатися на зв’язку та мати доступ до інтернету навіть під час блекаутів.
Для пошуку Пункту незламності потрібно вибрати свою область та завантажити мапу. Це дає можливість знаходити найближчі точки навіть без підключення до інтернету чи мобільного зв’язку.
Також у "Дії" є функція встановлення фільтру для пошуку локацій з потрібними опціями, такими як пандус, доступ до інтернету, мобільний зв'язок або генератор. На мапі будуть відображені тільки ті Пункти незламності, які відповідають вибраним параметрам. Вибравши відповідний пункт, користувач може бути впевнений у можливості зарядити пристрій, зателефонувати рідним чи зігрітися.
Як скористатися послугою:
Авторизуйтеся в застосунку "Дія".
Оберіть розділ "Послуги" — "Пункти незламності".
Ознайомтеся з інструкцією та натисніть "Далі".
Виберіть область та завантажте мапу для подальшого використання в офлайн-режимі.
Перейдіть до мапи та надайте доступ до геолокації. Це дозволить "Дії" показувати пункти в радіусі 1,5 км. Якщо не бажаєте ділитися розташуванням, можна скористатися ручним масштабуванням.
При потребі відфільтруйте пункти за опціями.
Натисніть кнопку "Прокласти маршрут".
З міркувань безпеки локації Пунктів незламності не відображаються в окремих областях, таких як Херсонська, Донецька, Запорізька, Луганська та частково Харківська, Чернігівська, Дніпропетровська і Миколаївська.
Команда Мінцифри постійно вдосконалює сервіс та додає нові можливості, щоб забезпечити кожному громадянину підтримку під час відключень електроенергії.
Послуга створена Міністерством цифрової трансформації у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та обласними військовими адміністраціями.
За повідомленням з diia.gov.ua.

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 430
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 427
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 417
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 458
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 339