Військовим дали шанс поновитися на службі після дезертирства
Після повернення дія контракту цих військовослужбовців автоматично поновлюється. Крім того їм відновлять виплати грошового забезпечення та інші передбачені законодавством пільги.
У такий спосіб влада намагається підтримати мобілізаційні заходи та дати шанс на реабілітацію тим, хто готовий виправити свої помилки.

дезертирство, СЗЧ, військовослужбовці, добровільне повернення, закон, Зеленський
Українці серед тих, хто найчастіше намагається нелегально потрапити до Німеччини

Майже кожен п'ятий іноземець, який намагався нелегально перетнути кордон Німеччини у другій половині 2024 року, виявився громадянином України.
переглядів: 207
За сьогоднішній день було 60 бойових зіткнень

Росіяни продовжують штурмувати позиції українських захисників. Сили оборони України зривають підступні плани ворога, завдаючи йому значних втрат у живій силі та техніці.
переглядів: 220
"Путін готується зовсім не до перемовин, а до продовження війни, і не тільки проти України", - Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Володимир Путін не має наміру вести мирні переговори, а, навпаки, готується до подальшої війни не лише проти України.
переглядів: 243
Українські Захисники збили рашистський літак

На Торецькому напрямку українські військові успішно знищили ворожий штурмовий літак Су-25.
переглядів: 238
Країни Балтії відключили свої електромережі від систем Росії та Білорусі

8 лютого Литва, Латвія та Естонія остаточно від’єднали свої електромережі від енергосистем Росії та Білорусі, завершивши історичний етап здобуття енергетичної незалежності від пострадянської інфраструктури.
переглядів: 237