Двічі мобілізований молодший сержант з Рівненщини навчає виживати інших
24 лютого 2022 року Юрій опинився вдома, щоби провести в останню путь свого батька, коли почалося повномасштабне вторгнення. Не вагаючись, він вирушив до військкомату. Спочатку прагнув служити в 14-й ОМБр, але долучився до окремого батальйону «Опфор». Він брав участь в обороні Києва та воював на Бахмутському напрямку, де в 2023 році отримав травми.
Незважаючи на незавершену реабілітацію, Юрій продовжує служити. Нині він інструктор у навчальному батальйоні, готуючи мобілізованих до реалій війни. Юрій акцентує на важливості навчання та мотивації: «Хто хоче навчитися, той навчиться. Це рятує життя на полі бою».
Бернацький підкреслює: підтримка рідних і близьких є ключовою для бійців. У його житті залишилися мама і брат, але він мріє після перемоги створити власну родину, щоб українців ставало більше.

5 міфів про людей із синдромом Дауна, які час назавжди залишити у минулому

21 березня — особливий день, коли увесь світ вшановує людей із синдромом Дауна. Цю дату обрали невипадково: синдром виникає через наявність третьої копії 21-ї хромосоми, тож символічне поєднання 21.03 підкреслює унікальність цих людей.
переглядів: 96
Що читають діти та молодь Рівненщини?

Це питання не лише цікаве, а й важливе для розуміння культурних та освітніх орієнтирів нового покоління.
переглядів: 134
На Рівненщині провели в останню дорогу загиблого поліцейського

На Рівненщині провели в останню путь поліцейського Об'єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють» Олега Неваду, який віддав своє життя за Україну.
переглядів: 201
Як найчастіше називають дітей на Рівненщині

У Міністерстві юстиції назвали популярні та рідкісні імена у кожній області.
переглядів: 200
Що можна і не варто робити у п'ятницю, 21 березня

21 березня — день памʼяті святителів Кирила та Фоми: історії святих і народні прикмети.
переглядів: 187