Топ-3 способи зробити підошву взуття неслизькою
В ожеледицю це може призвести не лише до дискомфорту при ходьбі, а й до серйозних травм при падінні.
1. Можна нанести тонким шаром на підошву клей "Момент" (підошву спочатку бажано знежирити) і, не чекаючи висихання, присипати її зверху піском. Підошва таким чином стане менш слизькою приблизно на три-чотири тижні.
2. Цікавий спосіб - натерти підошву сирою картоплею. Такий метод користується популярністю, як вельми дієвий.
3. У взуттєвій майстерні на підошву можна поставити спеціальні малопомітні не ковзаючі пластини. Цього вистачить на весь сезон.
4. Найпростіший і найменш витратний варіант — приклеїти до підошви два шматочки звичайного лейкопластиря (краще використовувати широкий лейкопластир і клеїти його хрестом). Як правило, лейкопластир здатний зробити підошву не слизькою максимум на три дні, зате його легко наклеїти наново. І не варто забувати використовувати чорний маркер, щоб не шокувати перехожих білими хрестами на підошві.

Як боротися з алергією на пилок

Не для всіх час цвітіння рослин — це найкраща пора року. Особливо неприємна вона для людей, які страждають на сезонні алергії. Навесні та влітку алергія часто з’являється на пилок рослин. Це ще має назву — поліноз.
переглядів: 177
Які квіти саджати на могилі: красиві та невибагливі варіанти

Догляд за могилою — це не лише прояв пам’яті, а й спосіб виразити любов та повагу до померлого. Одним із важливих елементів впорядкування місця поховання є висадка квітів та рослин.
переглядів: 1196
Як просунути магазин меблів в інтернеті?

Просто створити інтернет-магазин недостатньо для успіху в конкурентному онлайн-середовищі. Необхідно застосовувати ефективні стратегії просування, щоб залучити аудиторію і, відповідно, збільшити продажі.
переглядів: 178
Обман та час на самоті: астропрогноз на 25 квітня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 25 квітня.
переглядів: 440
УЗД при жировій хворобі печінки: чому зміни видно раніше, ніж у крові

Жирова хвороба печінки (ЖХП) — це повільний процес, який спочатку проходить безсимптомно. Орган працює, зберігає форму, не болить — і саме тому пацієнт дізнається про проблему запізно.
переглядів: 321