Без шолома і напідпитку: у Рівному мотопатрульні зупинили 18-річного водія

На бульварі Богдана Хмельницького у Рівному мотопатрульні виявили мотоцикліста, який керував транспортом із порушеннями правил дорожнього руху.

Про це інформують у Патрульній поліції Рівненщини.

Інспектори звернули увагу на мотоцикл Viper, водій якого рухався без мотошолома. Після зупинки транспортного засобу поліцейські встановили, що 18-річний керманич також не мав посвідчення водія.

Реклама

Під час спілкування патрульні помітили у хлопця ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд. Результат тесту виявився позитивним — 0,58 проміле алкоголю.

На порушника склали відповідні адміністративні матеріали, а мотоцикл евакуювали на арештмайданчик.

У патрульній поліції нагадують: керування транспортом у стані сп’яніння становить серйозну небезпеку не лише для водія, а й для всіх учасників дорожнього руху.

Читайте також: Серйозна ДТП поблизу Зорі: на трасі біля Рівного зіткнулися дві автівки

Реклама

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху