На Рівненщині продовжують вшановувати мужність земляків, які боронять суверенітет України на найгарячіших ділянках фронту. Двоє військовослужбовців — Сергій Чайковський та Дмитро Пашко — удостоєні високих державних та відомчих відзнак за стійкість, відданість присязі та героїзм у боях проти окупантів.
Нагорода для воїна 68-ї бригади Сергія Чайковського
Перед початком чергового сесійного засідання відбулася почесна церемонія передачі відзнаки Міністра оборони України “За поранення” Сергію Чайковському. Боєць захищає країну у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Свій подвиг Сергій здійснив під час виконання бойового завдання в районі Селідового на Донеччині.
Попри отримане поранення, військовослужбовець проявив виняткову стійкість, за що й був відзначений оборонним відомством. Громада висловила глибоку вдячність захиснику за його силу духу та неоціненний внесок у оборону держави.

Бойовий шлях Дмитра Пашка: від Дебальцевого до розвідки БпЛА
Як інформують у Рівненському обласному ТЦК та СП, ще одним героєм, чиї заслуги отримали офіційне визнання, став житель Вараша Дмитро Пашко. Його шлях воїна розпочався ще у 2014 році. Тоді у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади він брав участь у запеклих боях за Дебальцеве. З початком повномасштабного вторгнення у березні 2022 року Дмитро знову повернувся до лав Збройних Сил України.
Військова кар’єра Дмитра Пашка відзначається високою технологічністю та професіоналізмом:
- 2022–2023 роки: служба на посаді оператора БпЛА у 47-й окремій механізованій бригаді «Маґура» на сході країни;
- 2024 рік — дотепер: оператор розвідувальних дронів у складі 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.
За взірцеве виконання обов’язків солдат Пашко удостоєний трьох почесних нагород: відзнаки Президента України «За оборону України», медалі «За службу в розвідці» та нагрудного знака «Щит бойової доблесті» від командування 56-ї бригади, яку він отримав у 2026 році.


Читайте також: На Рівненщині родинам загиблих Героїв вручили посмертні відзнаки «Комбатантський Хрест» та «Хрест Воїна-Єгеря»


