Сарненського БУМівця в Аргентині вразили величезні таргани
— Якщо враховувати те, що ми з Борисполя відправились при температурі мінус 20 за Цельсієм, а в аеропорту Буенос-Айреса позначка термометра фіксувала плюс 35, то можна сказати, що гаряче, навіть дуже. Взагалі, що найбільше вразило, коли ступив на чужу землю, то це величезні таргани, розміром як звичайний мобільний телефон. Вони безперешкодно бігають вулицями міста. Для місцевих жителів це звичайнісінька річ. Мабуть, вони уже до них так звикли, як ми, українці, до набридливих мух.
Завдання — битися за своє місто — Дмитро Климець виконав
— Яке ставлення місцевих жителів до приїжджих? Адже гостинність — це обличчя будь-якої нації.
— Аргентинці дуже привітні й щирі. Коли одного разу я зайшов у супермаркет, звичайний покупець цього закладу, впізнавши в мені туриста, мало не за руку водив і показував товари, які були потрібні. За це йому дуже дякував, а от від плати відмовився навідріз. Хоча там дуже багато бідняків і безпритульних. Коли вийдеш увечері перед сном подихати свіжим повітрям, то мало не всі вулиці ними переповнені. Хоча у місті робочих рук бракує, роботу знайти дуже легко і просто. Люди з власної волі не хочуть іти працювати.
Ще одна річ, яка мене дуже вразила — це брак у місті елементарних ящиків для сміття. Місцеві жителі просто перед своїми будинками у відповідний час виносять у поліетиленових пакетах непотріб і залишають на вулиці. Цілий день їздить відповідна спеціальна служба і збирає сміття. Але все одно багато чого залишається, позаяк пакети рвуться, люди виносять сміття невчасно. Ввечері на вулицях дуже брудно. На ранок постає зовсім інша картина: все навкруги чисто й охайно. А на вечір — знову той самий сценарій.
Львів’яни гуляли весілля, а у Казаніна народився син
— Дмитре, давай перейдемо до наших зірок. Яке враження на тебе справили вони, адже до цього ти знав їх по цей бік голубого екрана? Чи досить помітно їхнє буденне життя відрізняється від ефірного?
— Я був у їхній компанії рівно місяць. Ніякого возвеличення зірок над іншими учасниками “БУМу” я не помітив. Усі жили дружньо, як одна сім’я. Спілкувались на рівних. Навіть дозволяв собі пожартувати над дядею Жорою та іншими іменитими зірками.
— Знаю, тобі довелося побувати на весіллі. Розкажи, як це було.
— Це дійсно так. Адже двоє учасників львівської команди саме тут знайшли своє кохання і стали на рушничок щастя. Пам’ятне і щасливе дійство організував за свій кошт канал “Інтер”. Самі молодята не очікували такого. Вранці їх розбудили і сказали: “У вас сьогодні весілля”, і повезли вибирати одяг на урочистість. Це було сюрпризом не тільки для них, а й для всіх інших.
Двоє учасників львівської команди саме тут знайшли своє кохання і стали на рушничок щастя
Український колорит весілля відчувався ще біля входу до ресторану. Молодят зустріли дощем з рису та монет — на щастя. Одразу на місці влаштували торги з нареченим за наречену. Щоправда, торги були не зовсім звичайними. Оскільки “продавці” так і не визначились, за яку валюту вигідніше продавати — гривні, песо чи долари, — тому вирішили брати талантом. Тут довелося віддуватися свідку Івану Розіну — йому у дуеті з Фаготом треба було виконати відому “Червону руту”. Лише після цього наречену офіційно повернули нареченому, а усіх гостей запросили на бенкет. А коли випили за молодих, В’ячеслав Узєлков і Фоззі влаштували бійку. Ну, справжнє тобі українське весілля! Офіціанти, як побачили, що боксер лупцює музиканта, налякано кинулися кликати на допомогу організаторів весілля. А коли повернулись з “підмогою”, побачили, як обидва учасники бійки сміються, тримаючись за животи. Виявляється, ніякого мордобою насправді не було — просто українські зірки влаштували аргентинським друзям показовий виступ. Насамкінець весілля наречена за традицією кидала весільний букет.
Такої імпровізації і національної культури місцеві жителі, мабуть, у житті ще не бачили. Бо ж спостерігали за цим дійством з відкритими ротами. Власник готелю, розчулений українським весіллям і такою кількістю зірок, подарував молодятам королівський номер на одну добу.
До речі, ми не тільки святкували весілля на аргентинській землі, а ще й родини. У ведучого “БУМу” Степана Казаніна (“95 квартал”) народився син, то ми його привітали. Звісно, молодому татусю “дякувати” довелось також у ресторані.
— А які страви полюбляють аргентинці?
— Національна кухня побудована в основному на м’ясних стравах. М’ясо в них на сніданок, обід і вечерю. У мене склалося таке враження, що крім цього продукту аргентинці нічого більше не їдять. Причому м’ясо обов’язково запивають “Кока-колою”, без якої аргентинці не живуть і дня. У них два напої: “Кока-кола” і звичайна вода.
Ми всі сумували за добрим українським борщем, адже тут рідкі страви взагалі відсутні.
У Рівному оцінюватимуть готовність до інтеграції ветеранів та їхніх родин
Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян підписав Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Школа політичної аналітики — ПОЛІС».
переглядів: 370
СБУ затримала курсантку, яка готувала ракетний удар по казармах своїх одногрупників
Їй загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
переглядів: 411
На Рівненщині ветерани можуть пройти безкоштовний ІТ-курс
Ветеранів, військових та їхні родини запрошують на безкоштовний IT-курс «DevOps Fundamentals».
переглядів: 389
У Рівному відбудеться вечір оркестрової музики
Розкішну програма оркестрової музики даруватимуть рівнянам Максим Кузьмич (фортепіано), Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, диригент Костянтин Кімстач.
переглядів: 355
Чим грецька кава відрізняється від турецької
Кава є одним із найпопулярніших напоїв у світі, а багато культур мають свій власний погляд на неї. В Італії міцний еспресо має перевагу над заварною кавою, тоді як у В’єтнамі солона кава стала сучасним трендом.
переглядів: 404