Директор Світлана Омельчук: "Я керівником і лідером народилася"
- При прийомі на роботу ставлю перше питання: "Ким ти себе хочеш бачити через 10 років?". Не можуть всі працівники бути яскравими особистостями. По структурі фірми має бути 20 відсотків зірок, 60 - середняк і 20 відсотків - тих, що відстають. Я завжди спираюся на "кістяк", але бережу зірок. Колись хороший менеджер, керівник великої фірми, сказав мені, що набирає на роботу на посаду топ-менеджера 5 хвилин, на посаду звичайного менеджера - півтори хвилини. Йому цього вистачає, щоб зрозуміти, підходить йому людина чи ні, мені тепер - аналогічно.
Телеведуча Світлана Сирота: "Я готова посміхатися, навіть якщо глядачів буде лише троє"
- Я практично не втручаюсь в редакційну політику газети, не вичитую там кожне слово, кожну статтю. Слідкую швидше за видавничою політикою, дивлюся за розміщенням матеріалів, за першою полосою з точки зору газети як товару, що продається.
- Звільняти працівників - це стрес і невдячна місія для керівника. Але у кризу довелось багатьох звільнити, скоротити відділи, напрямки. Це все боляче, неприємно, але без цього - нікуди. Зараз нам говорять про наступну хвилю кризи, і я колектив попереджаю, щоб для них це потім не було несподіванкою.
- Поважаю людей, які відчиняють культурно "двері ногами". Для журналістів не повинно бути зачинених дверей.
Рівненський DJ Borneo: «Якщо комусь підніметься настрій або відпадуть погані думки, то день я прожив недарма»
- Якщо я собі ставлю мету, то повинна її досягти. Якщо не виходить, шукаю інший шлях.

- Я абсолютно не мстива і швидко забуваю образи. Мені шкода людей, які мають почуття мстивості - вони з’їдають себе зсередини.
Я не скандальна, з будь-якої ситуації знаходжу вихід толерантно. Батько мені казав: "Ти поступися раз - і тобі сто разів віддасться". Вважаю, що в переговорах треба деколи поступитися, не казати одразу жорстко "ні", бо це одразу відштовхує.
- Боюсь бути сама, ночувати сама, боюсь темних кімнат, темних парків, великих бродячих собак і неадекватних бродячих людей.

- Розумію, що колись усі ми подорослішаємо, постаріємо, підемо на пенсію, але я ніколи не буду сама. Буду або з дітьми, внуками, або піду в церкву чи дитячий будинок, але "самотньою бабусечкою" жити не буду.
Журналіст-розслідувач Катерина Іванова: "Я не люблю торгувати обличчям"
- Найбільша зрада - я плакала після першої зради коханого. Після цього стараюся рідко лити сльози, а тим паче влаштовувати істерики після будь-якої зради( бо їх було ще багато (зрад) і від колег на роботі, і людей, яких люблю. Я досить сильна і неплаксива.
- Не важливо, хто в хаті господар, важливо, щоб він був один - двовладдя недоречне, як на мене.

- Будь-які "розборки" мені неприємні, я їх не терплю. Змушена інколи це робити. Вважаю, що саме журналісти повинні бути стриманими до "розборок".
Редактор Тетяна Солнцева: "Я дуже наполеглива, якщо чогось хочу"
- Друг - це людина, якій першій телефоную, коли в мене проблеми або якась велика приємність. Друзів у мене небагато, багато колег і знайомих.
- Переживаю, що в людей з’являється все більша недовіра до влади і недовіра до можливості змін на краще - і це послаблює інтерес до ЗМІ як інформаційного поля.
Журналістка Жанна Клемпуш: "Тішу себе думкою – такого до мене ще ніхто не встиг зробити"
- У соціальних мережах я присутня, але неактивна, для мене найкращий контакт - це "face to face". Я люблю живих людей.
- На жаль, мене в очі не критикують. Критикують дітище, ту справу, яку роблю. На критику конкурентів не реагую. А зауваження читачів беру до уваги, вживаю заходів для того, щоб виправитися.
Якщо ви потрапили в Інтернет, готуйтеся побачити все, що про вас думають і про що ви навіть не здогадувалися.
ПОВНА ВЕРСІЯ ІНТЕРВ'Ю ТА БІЛЬШЕ ФОТО — У БЛОЗІ MIA-WITH-LOVE

Повернення до цивільного життя: Як Рівненщина готується до реінтеграції ветеранів

Ті, хто захищає нас на фронті, дуже часто потребуватимуть допомоги та підтримки у цивільному житті, коли до нього повернуться. І гідно зустріти наших Захисників та Захисниць – справа дуже гідна та відповідальна, це фактично обов’язок цивільного населення.
переглядів: 98
Рівненські спортсмени вибороли нагороди на націоналних змаганнях

Софія Кушнір із Сарненщини стала чемпіонкою України з вільної боротьби, а березнівчанин Андрій Семенчук виборов бронзу на Кубку України з греко-римської боротьби
переглядів: 256
У квітні на Рівненщині одружилися 294 пари

Серед новостворених родин традиційно багато військових.
переглядів: 270
На Рівненщині очікуються заморозки

Попередження про заморозки на Рівненщині: оголошено жовтий рівень небезпеки.
переглядів: 464
Померла 21-річна військова з Рівненщини

5 травня 2025 року під час проходження військової служби передчасно обірвалося життя солдата Яхимович Софії Павлівни, 2004 р.н., жительки села Топча.
переглядів: 613