Льонокомбінатівська родина відзначила День народження Шевченка [+Фото]
Як приклад для наслідування ставить Тараса Шевченка і нинішній власник рівненського промислового гіганта легкої промисловості Олег Червонюк.

- Для мене це надзвичайно важливий день. Життя та творчість Шевченка - це той яскравий приклад з історії, коли одна людина, будучи невільною, все одно зуміла відстоювати незалежність та кращу долю для українців. Я часом роздумую над тим, що б зараз написав Шевченко, спостерігаючи, як розкрадають українські землі... Треба, щоб усі на це звернули увагу. Як нинішні чиновники плюндрують здобуті сотнями років досягнення українського народу...




Сам Олег Червонюк зачитав вірш Шевченка, у якому, на його думку, як ніколи відображається стан речей у сучасній Україні:
І день іде, і ніч іде.
І, голову схопивши в руки,
Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?



Коментуючи цей вірш, Олег Казимирович зауважив: "Апостол правди і науки повинен бути в Україні. Наука — це, перш за все, наше виробництво та економіка. Правда — це наше суспільне життя, наша політична діяльність. Це те, до чого має прагнути кожен свідомий українець".
Зі сцени також лунали й інші вірші поета, пісні у виконанні хору та місцевих кобзарів. Самі ж люди розповіли, що Шевченко об’єднав їх. Зокрема, з особливим трепетом читала уривок з поеми "Кавказ" член громадського об'єднання "Громадянський рух льонокомбінату" Галина Чегрейко.




- Хочеться, щоб ми всі пишалися Україною. Не їздили по світах, не шукали кращої долі. Могли працювати на своїй землі. Ці люди, які ховаються по кабінетах і тільки кричать, що захищають нашу державу, - демагоги та брехуни. Треба нам боротися за те, щоб у нашому суспільстві було хабарників якомога менше. Ми не можемо постійно жити у стресі та переживати щодня, за які гроші виростити наших діточок, лікувати наших хворих батьків... Завдяки праці ми можемо довести, що ми гідна нація, що ми — гідні нащадки Шевченка, - з надією завершує Олег Червонюк.




вшанування пам'яті, Льонокомбінат, Тарас Шевченко, Олег Червонюк
Історія Героя з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів

Сьогодні для вас історія молодшого сержанта Віталія з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів
переглядів: 236
Хто він - госпітальєр з Рівненщини, який повернувся з полону

Сьогодні, 4 липня, відбувся черговий обмін полоненими. Серед них був і один Герой з Рівненщини. Нам вдалося дізнатися, хто саме повернувся з полону.
переглядів: 287
Стартувала реєстрація на "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Розпочалася реєстрація учасників на щорічний патріотичний забіг пам'яті "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Ця подія — значно більше, ніж просто спортивний захід, це можливість вшанувати пам'ять загиблих захисників, підтримати їхні родини та об'єднатися у спільній шані до Героїв.
переглядів: 128
Працю рівненської дослідниці Ірини Рачковської-Баковецької про поліські "Діди" надрукували у міжнародному виданні

У міжнародному науковому виданні Bibliotekarz Podlaski світ побачило дослідження української науковиці про давню поліську традицію "Діди" (інша назва – "справляння Дідів").
переглядів: 169
Комунальна аптека в Гощі на межі закриття: борги, конкуренція та пошук рішення

У Гощанській громаді — непросте й болюче питання. Після років роботи комунальна міжлікарняна аптека, яка розташована у приміщенні місцевої багатопрофільної лікарні, може назавжди зникнути.
переглядів: 198