31.05.2012, 12:16

Випускникам Острозької академії урочисто вручили дипломи [+Фото]

Учора – спудеї, сьогодні – дипломовані випускники Острозької академії

У Національному університеті "Острозька академія" 30 травня відбулася Конвокація-2012 – урочиста церемонія вручення дипломів спеціалістам та магістрам за участі професорсько-викладацького складу, почесних гостей університету, батьків та родичів випускників.
Понад 300 молодих людей отримали дипломи, підкріплені ґрунтовними знаннями, здобутими упродовж п’яти років навчання в університеті.

Своє напутнє слово вчорашнім студентам сказав ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

35899

– У вас сьогодні подвійне відчуття, дорогі випускники – відчуття суму за академією і разом з тим відчуття радості. Ви можете пишатися собою, адже отримаєте диплом, який є показником не тільки високих знань, а й надасть Вам право називатися українським інтелігентом та патріотом, – зазначив Ігор Демидович.

До вітань приєдналися почесні гості урочистого дійства – депутат Рівненської обласної ради, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко, голова Острозької районної державної адміністрації Василь Дума, міський голова Острога Олександр Шикер та голова Острозької районної ради Рустам Хутиз.

Конвокація проходила за традиціями, відродженими з часів існування Острозької академії XVI ст. У заході взяли участь інсценізовані образи таких відомих історичних персонажів, як князь Василь-Костянтин Острозький – засновник академії, та княжна Гальшка Острозька – фундаторка цього культурно-освітнього осередку. Танцювальний колектив Культурно-мистецького центру подарував випускникам прощальний вальс.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник вітає ґрадуантів
Ректор Острозької академії Ігор Пасічник вітає ґрадуантів


Крім цього, ґрадуанти разом з гостями в честь свята одягнули в мантію першого спудея Острозької академії, пам’ятник якого споруджений на подвір’ї університету.

Після урочистої церемонії Конвокації випускники на чолі з ректором Ігорем Пасічником у супроводі деканів створили живий ланцюг і разом зайшли у стіни Острозької академії, що символізувало прощання з Альма-матер, де витає дух науки та мистецтва.

Щасливе Рівне