22.03.2013, 16:28

"Рівняни читають": адміністратор кав'ярні хоче отримати новий роман Ушакова "Жесть"

Продовжуємо вивчати літературні вподобання мешканців нашого міста.
Клюшник Олена, вчитель української мови та літератури (за професією), менеджер кав'ярні-книгарні "Calamarius":

- Що Ви зараз читаєте?
- Дочитала нову книгу Надії Гербіш "Теплі історії до шоколаду". Відкрила для себе цю авторку випадково - натрапила на "Теплі історії" в книгарні, світла і легка проза, проте навряд чи стане моєю настільною книгою.

- Що плануєте читати?
- Дуже хочу нарешті отримати новий роман Сашка Ушкалова "Жесть", що вийшов на початку року у видавництві "КСД"! Попередня прозова книга Сашка справила хороше враження, тому перебуваю в приємному очікуванні.

- Як Ви здійснюєте вибір книг, які читаєте?
- Вибір книг для філолога - процес майже сакральний! Твори деяких авторів, зокрема Тараса Прохаська, Дзвінки Матіяш, Остапа Сливинського, Сергія Жадана, Тані Малярчук та багатьох інших готова чекати дуже довго, завжди відслідковую появу новинок у мережі. Подорожуючи різними містами, обов'язково намагаюсь зазирнути у книгарню. Також люблю обирати книги на Форумі видавців у Львові, там особлива атмосфера та й вибір літератури величезний!

А що читаєте ви?

Книжковий блог OGO.ua

P.S. Хочете поділитися з нами своєю любов'ю до книг? Надсилайте три коротенькі відповіді на запитання: "Що Ви зараз читаєте? Що плануєте читати? Як Ви обираєте, що саме читати?", своє фото та інфо про себе на info@ogo.ua, uliana.tet@gmail.com. Або ж пишіть у соцмережах: http://vk.com/ogo_ua та http://www.facebook.com/OGO.ua

"Рівняни читають": архітектор освоює Іцхака Адізеса "Ідеальний керівник..."
"Рівняни читають": молода мамочка любить перечитувати класику
"Рівняни читають": головний редактор "ОГО" перечитує "Рівне: мандрівка крізь віки"
"Рівняни читають": тренер Школи публічного виступу дізнається, чи "Подсознание может все"
"Рівняни читають": дизайнер читає по три книги одночасно